Policijas patvaļa.

   

Šo mājas lapu par policijas patvaļu nolēmu izveidot tāpēc, ka 2008.07.31 tieši manā dzimšanas dienā policisti nolēma man pasniegt savdabīgu dāvanu - apdirst pa pilnai programmai, kas viņiem daļēji arī izdevās.

1.Trešā tiesas sēde 2. 1999.g. 22. aprīlis

lūk, arī paši varoņi

 

Kā tas parasts ir arī šoreiz policisti dikti negribēja, ka es aizpildu tukšās vietas ar Zet un pat rāva man no rokām protokolu. Zet tomēr ievilka paši pēc ilgas un neatlaidīgas prasības to izdarīt, kas nemaz neliecina par policistu labajiem nolūkiem.

 

šeit var aplūkot manis iesniegto sūdzību Daugavpils PRPP Vaļņu 27

 

Tas ir protokols, kurā pieņemtajam lēmumam kategoriski nepiekrītu.

Atbildi nebija grūti paredzēt, kā tas parasti ir "vārna vārnai acī neknābj"

No iepriekšējā dokumenta redzams, ka atbildi sagatavoja E.Šnevelis, kura komtitenci esmu vēl 2003. gadā apstrīdējis un viņa pieņemtais lēmums tika atcelts. Tāpēc nedomāju, ka viņš varētu būt objektīvs attiecībā uz mani un viņa ierakstīto par policijas darbinieku goda prātu es uzskatu par tukšu muldēšanu.

 

Ir gan profesionālās iemaņas, policijas darbinieks Vladislavs Ruskulis nejēdz pat normāli aizpildīt protokolu. Starp citu Aministratīvo Pārkāpumu kodekss paredz sodu par nepareizi aizpildītu protokolu, šajā gadījumā nav īsti saprotams ko tad uzskatīt par pareizu skaitli 106 vai 104 jo nav nepareizais nosvītrots un pierakstīts pareizais ar papildinājumu "labotam ticēt", kā to mēs redzam augstāk, kur labots radara nosaukums. "labotam ticēt" jāieraksta aiz labojuma, pretējā gadījumā drošības pēc var kaut kur augšā ierakstīt "labotam ticēt" un tad jau varētu droši muļļāt, aizturētā klātbūtnē vienu un tad policijas iecirknī pa virsu kaut ko citu un viss būtu legāli, jo lūk, augšā ir ierakstīts "labotam ticēt", bet tā nav.

 

šeit var aplūkot manis iesniegto sūdzību Daugavpils tiesai

 

Daugavpils tiesa manu sūdzību viņiem vien zināmu iemeslu dēļ pārsūtīja uz Rīgu, tagad policija varēs vilkt gumiju, jo Rīga taču no Daugavpils ir tālu un policistiem ir "daudz darba" un viņi "tagad legāli nevarēs" ierasties uz tiesu. Saskaņā ar Aministratīvo Pārkāpumu kodeksu sūdzību iesniedz pēc dzīves vietas (Daugavpils rajons, tātad Daugavpils tiesa) un arī izskatīt viņiem vajadzētu Daugavpilī, jo pat Daugavpils mājas lapā ir ierakstīts, ka viņi izskata krimināllietas, civillietas un administratīvās lietas. Lietu pārsūta uz citu tiesu, ja sūdzības iesniedzējs apšauba tiesas kompetenci, bet es to darījis neesmu.

 

Visai aizraujošu lasāmvielu atsūtīja Administratīvā tiesa (Antonijas ielā 6). Izrādās Daugavpils menti ir uz tiesu nosūtījuši viltotu dokumentu, kas liecina vai nu par izcilu mentu stulbumu, vai arī par to, ka menti jūtas likuma "interpretētāji" un ar labu "jumtu", saskaņā ar latīņu parunu "Quot licet Jovi, non licet bovi" - kas atļauts Jupiteram nav atļauts vērsim. Izvērtējot Daugavils policijas rīcību tiesā iesniedzu papildu paskaidrojumu.

šeit var aplūkot manis iesniegto dokumentu tiesai Rīgā Antonijas ielā 6

 

Paralēli Administratīvai tiesai sūdzību iesniedzu Ģenerālprokuratūrai, kas manu sūdzību pāradresēja Latgales tiesas apgabala prokuratūrai. Daugavpils prokurors V. Mažnijs ar mani sazinājās telefoniski, lai noskaidrotu dažus jautājumus. Sastādot sūdzību biju vadījies pēc 1996. gadā izdotā administratīvā kodeksa un kriminālkodeksa (KK), kas pēc 1999. gada ir pārsaukts par krimināllikumu (KL). Sūdzības būtība nemainījās, bet mainījās tikai panti, ja pēc KK dokumentu viltošana bija 166. p., tad pēc KL dokumentu viltošana ir 237. p, tāpēc prokurors V. Mažnijs mani lūdza uzrakstīt papildu iesniegumu (2008.11.25).

šeit var aplūkot manis uzrakstīto dokumentu prokuroram V. Mažnijam

 

Ir pagājuši gandrīz divi gadi un nu esmu sagaidījis pirmo tiesas sēdi. Tik ilgi laikam jāgaida tāpēc, ka tiesu prioritāte ir geju tiesības un tāpēc pārējie var arī pagaidīt, kamēr tiks apkalpota zilā elite, te nāk atmiņā 2009. gads, kad tika naski pārsūdzēts praida aizliegums. Zilie ir elite tie nedrīkst gaidīt divus gadus, sliktākajā gadījumā divas dienas var pagaidīt. Lasīt vairāk par pirmo tiesas sēdi 2010.06.15

 

Otrā tiesas sēde notika Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 88, 2010. gada 30. jūnijā plkst. 1100 kurā tika pieņemts lēmums atlikt lietas izskatīšanu uz 2010. gada 7. oktobri plkst. 1300 sakarā ar to, ka uz tiesu nebija ieradušies policisti.

 
Trešā tiesas sēde Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 88. 2010. gada 7. oktobrī plkst. 1300
 

Nebiju gaidījis, ka tagad nu jau bijušais policijas darbinieks V.Ruskulis un viņa vēl strādājošais kolēģis ieradīsies uz tiesas sēdi. Kad V.Ruskulis tika paaicināts liecināt, viņš ieminējās, ka policijas darbiniekam Vladimiram Morozovam ir telefonā iefilmēts video materiāls, tāpēc es tiesnesim palūdzu pievienot lietai šo video materiālu, kas arī tika izdarīts.

skatīties policijas video

 

V.Ruskulis tiesā uzstāja, ka toreiz uzmērot manu braukšanas ātrumu uz ceļa Rīga - Daugavpils nebija nevienas mašīnas izņemot manējo, jo tas bija pusdienu laiks un mašīnas vispār šai laikā nebraucot un tāpēc neviena mašīna nevarēja iespaidot radara mērījumus. Šajā un vēl divos nākamajos pašu policistu filmētajos video var skaidri redzēt, ka arī "pusdienu laikā" brauc mašīnas.

skatīties policijas video

 

V.Ruskulis nekautrējās melot tiesai, lai gan bija brīdināts nesniegt nepatiesu liecību, kā argumentu, ka tika uzmērīts tieši manas mašīnas ātrums viņš minēja, ka tai ceļa posmā esot uzkalns un tādējādi mašīnas uz tā uzbraucot ar lielu ātrumu nespējot noreaģēt (nomest ātrumu) un tiek uzmērīts tikai tās mašīnas ātrums, turpretī, kad tika paaicināts V.Morozovs un viņa tika jautāts par redzamību tai ceļa posmā, tad viņš atzinās, ka var redzēt 5 km attālumā un šai ceļa posmā nav ne pacēluma, ne nogāzes, kas arī atbilst patiesībai.

skatīties policijas video

 

Ir uzfilmēts, kā es parakstu protokolu un man tiek atdoti dokumenti, bet nav video liecības par to, ka būtu traucējis policistiem sastādīt protokolu, jo tieši ar to tiek skaidrotas pielaistās "kļūdas". Tas liekas ļoti aizdomīgi, jo tiek minēts, ka es nepārtraukti viņiem esot traucējis, rāvis aiz rokas un kaut ko runājis un neadekvāti uzvedies un tāpēc V.Ruskulis esot aiztaisījis logu, lai viņam netraucētu, bet pat nav neviena video, kur varētu mani redzēt viņa pusē kaut vai blakus mašīnai, bet no uzfilmētā materiāla labi redzams, kas viss notiek policijas mašīnas priekšā. Var teikt, ka šiem fruktiem melošana ir iedzimta un neatņemama daļa.

skatīties policijas video

 

Ķeriet zagli visskaļāk kliedz pats zaglis. Šo parunu var attiecināt tieši uz šiem policijas darbiniekiem, kas mani apvaino melošanā. V.Ruskulis tiesai paziņoja, ka viņš mani esot vismaz četras reizes apturējis par ātruma pārkāpšanu un nav sastādījis protokolu, bet tikai aprobežojies ar mutisku aizrādījumu cerībā, ka es labošos, bet ne protokolā nedz paskaidrojumos V.Ruskulis pat nepiemin tādu faktu, jo tāda nav bijis, bet tika sacerēts tieši tiesas procesā.

skatīties policijas video

 

Tiesnesis paziņoja, ka tiesas lēmums tiks noformēts līdz 28. oktobrim un 2010. gada 28. oktobra pēcpusdienā varēs saņemt tiesas spriedumu.

 

Lūk, var arī iepazīties ar tiesas spriedumu, kurā ir atcelts policistu pieņemtais spriedums.

 

Sevišķi spilgti policijas darbinieku "neieinteresētība", "godaprāts", atklājās 1999.g. 22. aprīļa notikumos.

   

Policisti ļoti profesionāli apmeloja mani, izfantazēja to kā pavisam nebija, pieaicināja viltus liecinieku un triju gadu garumā ietiepīgi ignorēja manu video materiālu no kura skaidri redzams, ka es neradīju avārijas situāciju un nevienam nevajadzēja ekstremāli bremzēt un mainīt braukšanas virzienu, kā tas tika ierakstīts toreiz protokolā, par ko man tika atņemtas tiesības uz pusgadu. Ierosinātā tiesa notika tikai 2002. gada rudenī uz kuru nelietītgajiem policistiem tā arī neatradās laika ierasties, jo viņi neskatoties uz visām mahinācijām turpināja "strādāt".

skatīties video

Šajā video var skaidri dzirdēt par ko mani ir aizturējuši. "Jūs neievērojāt ceļu satiksmes prasības braukt taisni vai pa labi."

skatīties video

Šajā video var skaidri dzirdēt sekojošo:"Jums sods ir līdz desmit latiem", bet kā tas pārtapa policijas iecirknī par daudz bargāku sodu ir patiesa mistika, jebšu tā ir vienkārša likumsakarība; no mentiem var sagaidīt visu.

skatīties video

Interesantākais šai lietā ir tas, ka mani apstāj vesels bars policistu, mēģinot mani iespaidot ar savu "massu". Sajūta tāda itkā būtu noķerts Interpola meklētākais terorists. Vai šiem slaistiem Rīgā patiešām nav ko darīt, kā tikai pozēt viena video amatiera priekšā???

skatīties video

Vai šī varza ķers arī citus autobraucējus, kas apzināti pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus veicot kreiso pagriezienu, vai arī gaidīs kādu lauķi, kas nav pamanījis zīmi. Šajā video fragmentā var redzēt, kā septiņas reizes īsā laika sprīdī tiek pārkāpti noteikumi, bet neviens netiek ķerts.

skatīties video

skatīties video

lūk, arī paši varoņi

skatīties video

 

Šis notikums tika atspoguļots presē, internetā un televīzijā, tikai tad policijas augstākie ierēdņi sāka rosīties. Ar metiem šai gadījumā bija tāpat kā ar jauniem kaķēniem kuriem grib iemācīt nokārtoties smilšu kastē, ja kaķēns nokārtojas nevietā tad dažs labs mēdz paņemt to aiz skausta un ar degunu iebāž mēslos. Tikai tad, kad mentiem mute bija pilna ar mēsliem viņi sāka ausīties, bet līdz tam tie nodarbojās ar bezkaunīgu atrakstīšanos.

Vakara Ziņas 2000. gada 22. decembris lasīt

Delfi 2001. gada 17. aprīlis lasīt

   

Lūk, tā izskatās patiesa avārijas situācija (2008.09.24 Rēzeknē), lai izvairītos no sadursmes biju spiests bremzēt.

skatīties video

 

avārijas situācija (2008.10.21 Rēzeknē)

skatīties video

 

avārijas situācija (2009.06.05 Daugavpilī)

skatīties video

 

skatīties video

pārgalvīgi autobraucēji krustojumu šķērso pie aizliedzošā luksofora signāla (2009.07.23 Rēzekne)

pa kreisi oriģināls video, bet pa labi digitāli (zūmēts) pietuvināts, lai interneta vidē vieglāk redzēt luksofora darbību

skatīties video

 

 

 

 

Quot licet Jovi, non licet bovi - kas atļauts Jupiteram nav atļauts vērsim

Daugavpils policisti apstājušies uz zaļās ceļa sadalošās zonas. Nemēģiniet atkārtot, jo tādi gājieni atļauti vienīgi mentiem. Filmēts uz Rīga - Daugavpils ceļa 2008. gada 21. novembrī.

skatīties video

 

Daugavpils policisti kārtējo reizi apstājušies uz zaļās ceļa sadalošās zonas, šoreiz filmēts braucot Rīgas virzienā uz ceļa Daugavpils - Rīga 2008. gada 29. novembrī.

skatīties video

 

Policija izturās, kā svētā govs Indijā. Nofilmēts 2010. gada Jāņos T veida krustojumā nogriežoties no Balvu ceļa uz Kupravu.

skatīties video

 

skatīties video

Šajos video fragmentos skaidri redzams, ka policisti ne vis uzrauga drošību uz ceļa, bet gan meklē kašķi. Mani apdzina vietā, kur nedrīkst apdzīt (nepārtraukta līnija), pietam šai ceļa posmā ir pacēlums, kas ierobežo redzamību. Var skaidri redzēt, ka policija sāk bremzēt tik tikko mani apdzinuši, ko var skaidrot, kā mēģinājumu radīt avāriju. Saīsinātais video fragments pa kreisi. Pilnajā video fragmentā pa labi, kur var redzēt, kā es un man priekšā braucošā mašīna Audriņos pabraucam garām ceļa malā stāvošai policijas mašīnai, un nobraukuši krietnu ceļa gabalu bez redzama iemesla apstādina priekšā braucošo automašīnu. Filmēts uz ceļa Gulbene - Rēzekne 2010. gada 22. novembrī.

skatīties video

 

Uzmini, nu! Ko rāda video radars? Līdz parādās pirmā automašīna radara mērījumi uzlec līdz pat 72 km/h, policisti parasti saka, ka mazs lietus neiespaidojot radara mērījumus, bet reāls pašu policijas video rāda pavisam ko pretēju.

skatīties video

 

Šeit var aplūkot APK administratīvo pārkāpumu kodeksu

Šeit var aplūkot KL krimināllikumu

     

 

sākums, MENTI, saites, new

© 2008 - 2016 MENTI