gravitācija pret evolūciju

Evolucionisti apgalvo, ka nekurienē un nekādienē pēkšņi bez jebkāda iemesla un ne no kā radās super blīvas enerģijas un matērijas punkts, kas uzsprāgstot radīja visu visumu. 'Zinātnieki' runā par Lielo sprādzienu, bet nezina, kā tas notika un kas tur īsti uzsprāga!!! Ja jau nezina, kas un kāpēc uzsprāga, tad kāpēc tāda pārliecība, ka vispār kaut kas sprāga. Gluži kā pasakā: 'Aizej tur, nezin kur, atnes to nezin ko.' Ja jau ļoti mazā punktā bija sakoncentrēta visa visuma matērija, tad tai būtu neiedomājami liela gravitācija, tāpat kā super masīviem melnajiem caurumiem, kuru eksistenci nācās atzīt pat 'izcilajam' Hokingam.

Uzmanīgi klausāmies ko saka paši evolucionisti: 'Saskaņā ar Lielā sprādziena teoriju, pasaule radās 13,7 miljardi gadu atpakaļ no nekā, tas nav iespējams, šī teorija nedot atbildi.' Patiešām ne šī ne kāda cita teorija nedos atbildi, bet vienīgi noklusēs patiesību par Dievu kā radītāju.

Melnos caurumus atkarībā no to masas iedala smagos, un ļoti smagos, bet iedomātais melnais caurums no kura radās viss visums būtu super puper smags, jo saturētu visa visuma matēriju koncentrētā veidā. Melnajiem caurumiem ir tā saucamais notikumu horizonts, tas ir vieta pie kuras pietuvojoties neatrastos nekāds spēks, kas spētu izraut no melnā cauruma gravitācijas varas. Zinātnieki ir parēķinājuši, ka mūsu dzimtās Piena ceļa glaktikas centrā atrodas masīvs melnais caurums, kura diametrs ir 24 miljoni kilometru, tāpēc 'zinātnieku' - evolucionāri ieciklēto dogmatistu spriedelējumi, ka visa visuma matērija būtu koncentrēta punktā, kas mazāks par protonu ir absurds, jo šo punktu nāktos mērīt pēc tā cik tālu sniedzas tā neatgrieziniskā gravitācija, jebšu notikumu horizonts. Ja jau mūsu galaktikas melnā cauruma izmērs ir 24 miljoni kilometru, tad visa visuma koncetrētas matērijas gravitācija sasniegtu triljoniem kilometu diametrā.

Esam pieraduši dzirdēt, ka gravitācija ir atbildīga par to, ka Piena ceļa galaktika un Andromedas galaktika sadursies pēc pārs miljardiem gadu.

Zinātnieki pētot galaktikas nonāca pie secinājuma, ka pastāv ne tikai redzamā matērija, bet arī tumšā, pietam ar patreizējiem pieņēmumiem tumšās matērijas ir 10x vairāk nekā parastās, tāpēc divu galaktiku sadursme iespējama arī agrāk.

Pateicoties superdatoram zinātnieki izveidoja telpisku galaktiku karti. Atklājās, ka galaktikas nav vienmērīgi izkaisītas kosmosā, bet veido stīgas un sienas, kas atgādina lielu sūkli ar tukšumiem pa vidu. Šī galaktiku telpiskā karte kārtējo reizi pastiprināja iepriekš pieņemto teoriju par kosmosa struktūru.

Zinātnieki līdz šim mūsu galaktiku pieskaitīja klasterim, ko sauc par Jaunavu, bet nesenie pētījumi atklāja, ka Jaunavas klasteris ir tikai neliela daliņa no superklastera, kas saucas Laniakea. Superklasteris Laniakea video iekrāsots melnā krāsā saskaras ar otru superklasteri, ko zinātnieki nosaukuši par Perseju-Zivi (Perseus-Pisces), kas iekrāsots sarkanā krāsā. Var novērot, kā galaktikas no malām katrā no superklasteriem pārvietojas uz viduci. Tumšā matērija, kā daudzi strautiņi satek superklasteru viducī sev līdzi velkot galaktikas. Šī straume savelk galaktikas kopā, tāpēc notiek galaktiku sadursme, jo tuvāk galaktikas atrodas centram, jo straujāka ir šī plūsma. Šis atklājums, skaidri norāda uz to, ka runas par visuma izplešanos ir tikai muldēšana. Pēc evolucionistu domām pasaule radās no viena punkta, bet prakse rāda, ka esošais visums satecēs divos punktos - melnajos caurumos. Evolucionistiem ar nožēlu būs jāatmet teorija par pulsējošo visumu, kas apgalvo, kas visa matērija izpletās no viena punkta un ka gravitācija visu atkal savilks vienā punktā un tad sekos kārtējais Lielais sprādziens.

 
 

iet uz

 

sākums, izpēte, saites, new

 

© 2021 Pax vobis