Zeitgeist - laikmeta gars

Ādolfs Hitlers gejs

     

20. gs. sākumā Vīnē daudz tika runāts par homoseksuālismu, jo izplatījās runas, ka princis Filips ir gejs. Vīnē bija pirtis, bāri un viesnīcas, kur geji varēja apmierināt savas iegribas, kā arī netrūka vīriešu, kas nodarbojās ar prostitūciju.

skatīties video krieviski

 

Hitlera jaunība aizritēja vīriešu sabiedrībā, sākumā tā bija vīriešu kopmītne, bet vēlāk kazarma, kur viņš jutās labāk nekā mājās. Sieviešu sabiedrībā Hitlers netika manīts. Pēc kara viens no Hitlera ārstiem ar zvērestu apliecināja, ka Ādolfs Hitlers pilnīgi noteikti bija homoseksuāls. Pats Hitlers slēpa savu seksuālo orientāciju un publiski pat izteicās pret homoseksuāļiem. Kā sekas savas homoseksualitātes noliegšanai bija smagas psihiskas problēmas, kas saistītas ar personības dalīšanos, tāpēc nav jābrīnās, ka Hitlers no paša rīta neieredzēja visu pasauli.

skatīties video krieviski

 

Hitlera pirmais intīmais draugs bija Augusts Kubiceks ar kuru Hitlers iepazinās Austrijas pilsētā Lincā. Šajās attiecības Hitlers ieņēma aktīvā lomu, bet, Kubiceks bija pasīvais. Viņu starpā izveidojās stipra emocionāla saite, viņi viens pēc otra slāpa un vēlējās būt divatā. Kubiceks atcerās, ka pat viņa māte nav spējusi tik dziļi izjust viņa vēlmes kā viņa draugs - Hitlers. Hitlers izrādīja greizsirdību, kad Kubiceks kādreiz mēģināja runāt ar kādu citu, viņš vēlējās, lai Kubiceks piederētu tikai viņam vienam. 1909. gada februārī Hitlers ierodas Vīnē no kurienes raksta kvēlu mīlestības vēstuli Kubicekam: "Es ar nepacietību gaidu tavu ierašanos, atraksti, kad tu ieradīsies, lai es varētu sagatavoties svinīgai tevis sagaidīšanai. Vīne tevi gaida, atbrauc ātrāk. Es noteikti tevi satikšu." Kad atbrauca Kubiceks viņi pavadīja Vīnē pirmo nakti, lai maldinātu citus viņi ģērbās vienādās drēbēs, lai citi domātu, ka viņi ir brāļi. Savām pastaigām viņi izmantoja vientuļus piepilsētas nostūrus.

skatīties video krieviski

 

Hitlers nevēlējās kontaktēties ar citiem cilvēkiem, izvairījās no rokas spiediena, turpretī Kubiceka roku turēt savējā labprāt vēlējās. Vienreiz pie Augusta Kubiceka atnāca kāda meitene uz mūzikas nodarbībām un Hitlers izvirda patiesā greizsirdības vētrā, sakot, ka viņu istaba ir pārāk maza, lai uzņemtu vēl kādu cilvēku. Vienīgās sievietes, kas eksistēja Hitlera un viņa intīmā drauga dzīvē bija viņu mātes, kuras laikam, ka nojauta savu dēlu attiecības un klusībā tos atbalstīja.

skatīties video krieviski

 

Ādolfs un Augusts kopā pavadīja četrus mēnešus un nav zināms, kāpēc viņi būtu šķīrušies. Pēc šķiršanās ar savu intīmo draugu Hitlers iegrima dīvainajā bezpajumtnieku un vīriešu kopmītnes dzīvē, šādi Hitlers nodzīvoja trīs gadus. Divdesmito gadu sākumā vīriešu kopmītnes pārvērtās par homoseksuāļu aktivitātes centriem. Daudzi šo kopmītņu iedzīvotāji sapņoja vieglā veidā tikt pie naudas, tāpēc atradās tādi, kas piekrita "piestrādāt" par prostitūtām, jo uz kopmītnēm bieži ieradās turīgi geji nolūkot sev kādu puisi. Jādomā, ka arī Hitleram tika izteikts šāds piedāvājums.

skatīties video krieviski

 

Iohannes Menda dienēja vienā pulkā ar Hitleru no 1914 līdz 1916. gadam, kas stāsta, ka Hitlers bija gejs un armijā viņam nevajadzēja sevišķi slēpties. Kazarmā viņš likās gulēt blakus Šmidel-am, naktī viens no karavīriem iededza lukturi un iesaucās: "Paskat, ko tie darās." "Visi, kas dienēja mūsu pulkā zināja, kāpēc Hitlers neprecas, viņš nekad neinteresējās par sievietēm." :saka Menda.

skatīties video krieviski

 

Menda izgājis no cietuma bija sašutis, ka pa laiku kamēr, viņš sēdēja cietumā Hitlers jau kļuva par atpazīstamu politiķi, viņš uzrakstīja Hitleram, lai viņam tiktu iedota nauda, ko Hitlers arī izdarīja cerībā, ka tas viņa dienesta draugu atturēs no nevēlamas pļāpāšanas. 1931. gadā tika izdota grāmata "Ādolfs Hitlers frontē.", ko it kā sarakstījis Menda, kas pēc viņa laikabiedru teiktā pat sakarīgu teikumu nevarēja uzrakstīt. Menda ar šīs grāmatas palīdzību labi nopelnīja, bet kā bija gaidāms, tas tikai uzjundīja viņa apetīti pēc naudas. 1932. gadā Menda kafeinīcā Hek vērsās pie Hitlera piedraudēdams: "Klau, Ādolf kāpēc tu mani ignorē, vai aizmirsi, kas tev palīdzēja, tad izlasīsi rītdienas avīzē, nekaitini mani." Meda sāka tikties ar ārzemju žurnālistiem, par ko viņam nācās dārgi samaksāt, jo kad Hitlers nāca pie varas viņš Mendu nosūtīja uz trim mēnešiem uz koncentrācijas nometni, lai pārmācīt. Izlaists no koncentrācijas nometnes Menda sāka tirgot Hitlera zīmējumus, pēc kuriem nu bija radies liels pieprasījums, bez tam Mendam bija daudzas Hitlera jaunu dienu fotogrāfijas, kurās fīrers bija redzams visai brīvā veidā. Priekš Menda šīs fotogrāfijas bija apliecinājums tam, ka viņam ar fīreru ir tuvas attiecības, bet Hitlers par to aizvainojās. 1936. gada vasarā Mendu arestēja uz trim gadiem, bet šoreiz tika veikta kratīšana viņa mājās un tika izņemtas visas fotogrāfijas, kas bija saistītas ar Hitleru. Pēc šī notikuma Menda sāka ienīst Hitleru un visu izstāstīja pret Hitleru noskaņotajiem oficieriem, tad Mendu arestēja pēdējo reizi, jo viņš nomira cietumā.

skatīties video krieviski

 

Kad 1915. gadā 16. Bavārijas rezerves pulks bija pamatīgi paplucināts daudziem šī pulka karavīriem piešķīra jefreitora pakāpi un drīzumā tie tika paaugstināti par feldfebeļiem bet Hitlers tā arī vairs netika paaugstināts un četrus gadus pēc kārtas palika jefreitors. Ir pārliecība, ka Hitleru nepaaugstināja tāpēc, ka viņš bija gejs, bet arī pats Hitlers negribēja mainīt savu dzīves stilu, jo viņam bija iepatikusies kazarma, kā vīriešu kopmītnes aizstājējs, kur viņam līdzās veselus piecus gadus bija Ernsts Šmids.

skatīties video krieviski

 

Hitlers perfekti meloja, jo līdzīgi, kā citi homoseksuālisti viņš slēpa savu īsto būtību. Hitlers aizrāvās ar Riharda Vāgnera mūziku, kas bija ļoti populāra homoseksuāļu vidē. Trešais reihs nemaz nav iedomājams bez Riharda Vāgnera mūzikas. Hitlers kļuvis par pazīstamu politiķi bieži apmeklē Bavārijas pilsētu Bairoitu (Bayreuth), kur sabrauca daudzi netradicionālās orientācijas piekritēji.

skatīties video krieviski

 

Hanss Severuss Cinglers Veimāras teātra mākslinieciskais vadītājs, kas neslēpa savu piederību homoseksuāļiem, bija sajūsmā par Hitlera piedāvājumu viņam paklausīties Vāgnera operu. Pēc operas viņi aizgāja uz kafejnīcu Hek un tad viņiem pievienojās Eva Braun. Šādās situācijās kavalieri mēģna tikt vaļā no draugiem un vēlas palikt kopā ar savu sirdsdāmu, bet Hitlers rīkojas tieši pretēji. Hitlers palūdz Hansu pagaidīt paņem taksi un aizved Evu Braun uz mājām, atgriezies Hitlers kopā ar Hansu Cingleru dodas uz Hitlera ārpilsētas māju. Tā tas notikās vairākas reizes, kas norāda uz to, ka viņiem lielā pilsētā trūka intimitātes sajūtas.

skatīties video krieviski

 

Vācijas sakāve 1. pasaules karā izjauca Hitlera ierasto dzīvi, jo viņa mājas bija kazarma, bet viņa ģimene bija dienesta biedri. Acīmredzot pateicoties, tam, ka Hitlers bija gejs, viņa turpmākā dzīve arī bija cieši saistīta ar tādiem homoseksuāļiem Ernsts Rems un viņa draugi.

skatīties video krieviski

 

Daudzi bagāti un iespaidīgi homoseksuālisti palīdzēja Hitleram, kā politiķim iesācējam, viņi savā starpā ar saldkaisli runāja: "Vai nav tiesa, fīrers ir tik mīļš." Politikā Hitleru ieveda Didrihs Ekarts, kas bija precējies ar bagātu atraitni, bet viņu laulība ātri vien izjuka, jo Ekarts aizrāvās ar vīriešiem. Ekarts izšķīrās ar savu sievu 1920. gadā, tieši tad kad viņš iepazinās ar Hitleru. Ekarts Hitleru ieveda augstākajā sabiedrībā, iemācīja viņu pareizi ģērbties un sarunāties.

skatīties video krieviski

 

Uz politiskās skatuves blakus Hitleram parādījās vēl viens gejs - Rūdolfs Hess. Aiz acīm Hesu sauca par preilene Hes. Viņa laika biedri viņu atzina par mīkstčauli, sievišķīgu un reizē nežēlīgu. Hess bieži vien teica: "Es pilnīgi piederu Hitleram, es viņu mīlu."

skatīties video krieviski

 

Hess bija kopā ar Hitleru, kad nacisti 1923. gadā mēģināja pārņemt varu, par ko viņi tika arestēti un kopīgi pavadīja ieslodzījuma laiku. Nacistiem ieslodzījums vairāk līdzinājās vīriešu kopmītnei ar oficieru ēdnīcu. Dienā viņi sportoja, bet vakaros organizēja draudzības saietus. Cietuma priekšnieks pieprasīja, lai viņi kaili nestaigātu ārpus kameras, tāpēc pāris cietumā pavadītie mēneši Hitleram nebija sods, jo viņš varēja atpūsties. Grāmatas "Mein Kampf" pirmā daļa radās tieši cietumā dialogos ar Hesu.

skatīties video krieviski

 

Hesu no cietuma izlaida deviņas dienas vēlāk pēc Hitlera, tāpēc Hitlers nekādi nevarēja atrast mieru, jo bija šķirts no intīmā drauga. Hess atteicās no darba universitātē un piekrita par mazu naudu strādāt pie Hitlera, kā sekretārs. Viņš organizēja tikšanās, lasīja pastu un rūpējās, lai Hitlers vienmēr laikā būtu paēdis. Hitlers vēloties labāku savas partijas imidžu, kā arī lai noklusinātu cilvēku mēļošanu ieteica Hesam apprecēties. 1927. Hess formāli noslēdza laulības ar Ilzi. Lai arī šīs laulības bija tikai acu aizmālēšanai, Hitlers to uzņēma ar lielu satraukumu, fīrers bija bāls un trīcēja, pie viesu galda neko neēda un nekādi nevarēja sevi saturēt. Hesa un Ilzes attiecības nebija nekas vairāk, kā draugu attiecības, jo viņa sirds piederēja Hitleram. 1933. gada 30. janvārī Hess bija saviļņots, ka jaunais kanclers Hitlers viņu vienu pēc oficiālās daļas aizveda uz savu guļamistabu, lai turpinātu svinības.

skatīties video krieviski

 

Triks, ko realizēja Hess nav pazaudējis aktualitāti arī mūsdienās. Džims (Jim McGreevey) Ņūdžersijas 52 gubernators savu homoseksualitāti noslēpa aiz normālas laulības širmīša. Kad viņa sieva par to uzzina, viņa jautā sev: "Vai Džimijs par geju palika pa vienu nakti."

skatīties video krieviski

 

Gubernators Džimijs ar savu patieso mīlestību Šapalu arī geju pirms vēlēšanām gāja uz bāriņu, kur pulcējas zilie un runāja par seksu un viņa ievēlēšanas gadījumā gejiem solīja visādus labumus.

skatīties video krieviski

 

Bijušais triecinnieku vadītājs Francs Feifers fon Zālamans atceras, ka Ādolfam Hitleram bija ieradums augstos posteņos ielikt cilvēkus, kam bija kādas "vainītes", lai nepieciešamības gadījumā varētu uzspiest uz "sāpīgās" vietas, kas darīja viņa rokaspuišus pilnībā viņam paklausīgus. Miesassargu, šoferu un adjutantu sabiedrībā Hitlers būdams trešā reiha kanclers labāk jutās, nekā esot kopā ar ģenerāļiem un ministriem.

skatīties video krieviski

 

Pagājušā gadsimta 20. gados Minhenes policijā uz Hitleru bija ieviesta lieta, kas saturēja sešas apjomīgas mapes. Kļuvis par trešā reiha kancleru Hitlers parūpējās, lai šī lieta tiktu konfiscēta. Personīgais Hitlera tulks Dolmans stāsta, ka daļu no šiem dokumentiem saglabāja ģenerālis Otto fon Losse, kas 20. gados bija Bavārijas reihsvēra komandieris, tieši viņš apspieda tā saucamo "Alus puču". "Tagad es saņemu draudu vēstules vecajiem un jaunajiem nacistiem, manus oficierus publiski apvaino, bet ne ar mani nedz ar viņiem nekas ļauns nenotiks. Es zinu, kā izturēties pret šo cilvēku. Hitlers un viņa cilvēki zina, ka uzbrukums man vai maniem cilvēkiem var izraisīt grandiozu skandālu un Hitlers visu zaudēs." :saka ģenerālis Otto fon Losse. Kad ģenerālis sāka lasīt dažus viņa seifā esošus dokumentus, tad kļuva skaidrs cik bīstami šie dokumenti bija Hitlera reputācijai. "Pie manis pienāca cilvēks un uzaicināja uz kino pēc tam viņš mani pabaroja un iedeva cigaretes. Viņš vēlējās, lai es viņam nāktu līdzi, viņš vairākas stundas runāja par Vācu armijas nākotni un mēģināja pierunāt mani pievienoties viņa kustībai. Viņš man neļāva smēķēt istabā, es ar viņu pavadīju visu nakti." :parakstījies Jāzeps 22. gadi. "Kafejnīcā pie universitātes es iepazinos ar cilvēku, kas runāja austriešu dialektā, kas daudz man pastāstīja par Vīni, kad es izrādīju interesi par viņa stāstīto viņš sāka runāt par to cik svarīgi būtu apvienot Austriju ar Vāciju. Viņš pateica, ka iedos man grāmatas un dažādus rakstus par šo tēmu, tāpēc mēs iegājām pie viņa mājās. Bija jau vēls un viņš man piedāvāja pa nakti palikt pie viņa. Viņu sauc Ādolfs Hitlers un atpazīt viņu var pēc uz pieres esošas matu šķipsnas." :parakstījies Francs (Franz) 25. gadi. Šai lietā bija vēl dažu jaunu vīriešu liecības, kas runāja par vienu un to pašu cilvēku, kas viņiem piedāvāja paēst runāja par politiku, par to, ka pasaule pieder viņiem, vācu jaunatnei. Sarunas ieilga līdz pat pusnaktij un šie jaunie cilvēki, kam mājās nebija ko ēst palika ar viņu pa nakti. Ģenerālis Otto fon Losse teica: "Ja ar mani notiks kas slikts, tad šie dokumenti nonāks pasaules preses rokās un viņam būs beigas." Ģenerālis Otto fon Losse nomira dabiskā nāvē 1938. gadā.

skatīties video krieviski

 

Bijušais premjerministrs Gustavs Viktors fon Kar, kas nebija tik uzmanīgs, kā ģenerālis Otto fon Losse tika noslepkavots kopā ar SA triecienniekiem "Garo dunču" naktī 1934. gada 30. jūnijā.

skatīties video krieviski

 

Tie, kas pazina Hitleru stāstīja, ka Hitlers no pat paša rīta neieredzēja visu pasauli un šādā garastāvoklī pavadīja visu dienu. Ernsts Harnfštengels, kas pārvaldīja svešvalodas 1937. gadā aizbēga no Vācijas. Aizvainots, kā var būt aizvainots atraidītais mīļākais viņš izstāstīja, ka Hitlera galvenā problēma ir nespēja dzīvot normālu intīmo dzīvi. Hitlera mēģinājums noslēpt savu homoseksualitāti noveda pie personības dalīšanās, kā sekas tam bija neapmierinātība un naids uz visu pasauli.

skatīties video krieviski

sākums, Zeitgeist, saites, new

© 2011 Zeitgeist