Zeitgeist - laikmeta gars

     
 

Geijs (pederasts) mūsdienās ir labi apmaksāta profesija, aiz viņiem stāv lieli naudas maisi, kam ir savas intereses, kas plašākai publikai nemaz nav zināms. Šo cilvēku interesēs ir izraisīt konfliktus un karus, kas viņiem nes pasakainu peļņu.

Geijs ir labi apmaksāta profesija

skatīties video

 
     
 

Pedarasts, viņš arī Zviedrijā ir pedarasts. No Zviedrijas brauc pediņi - varas pārstāvji un grib mums aboriģēniem atnest "gaismu", kas patiesībā ir tumsa un ne par velti tās aizbildnis tā arī saucas Lucifers - tulkojumā "gaismas nesējs". Aplūkosim, kas darās Zviedrijas likumdošanā. Pēc Zviedrijas likuma valdībā amatu nedrīkst ieņemt katolis, bet tikai protestants, lūk, kāda demokrātija. Neoficiāli pastāv nostādne, ka tam jābūt gejam, t.i. ja būs divi pretendenti viens gejs un otrs ne gejs, tad priekšroka būs gejam.

geiju imports

skatīties video

 
     
 

Un kā ar tiesībām ir izslavētajā "demokrātijas bastionā" ASV no kurienes mums ir importēts Kārlis Streips. Piedāvāju noskatīties video no Kenedija (Jonn Kennedy) uzrunas aizstāvoties pret pārmetumiem, ka viņš ir katolis.

Jonn Kennedy aizstāvības runa

skatīties video angliski

 
     
 

Ja Zviedrijā likums neatļauj katolim ieņemt amatu valsts pārvaldē, tad ASV to "drīkst" ja esi pie dzīvības. Labs katolis ir beigts katolis, tāda ir ASV politika. Visi Kenediji tika atšauti kā traki suņi.

nošaut prezidentu

skatīties video

 
 

Tagad varam pārliecināties no kurienies aug kājas Latvijas ārlietu darbiniekiem, jo vēl deviņdesmitajos gados bija smaidīgs kungs ārlietu ministrijā, kas tika turēts aizdomās par pedofīliju, ko gan "nepierādīja" dažādu juridisku nianšu dēļ, bet pedarastija jau netika atzīta par noziegumu: kāds izņēma savu sūdzību, cits atkal pateica, ka darīja to labprātīgi apzinoties to, ka no 14. gadiem var jau saukt pie krimināllatbildības. Nav jau jābrīnās, ka šo kungu korporatīvajās ballītēs normāls cilvēks justos mazākajā mērā neērti. Pēc skandāliem Latvijas vēstniecībās Baltkrievijā un Krievijā varam nonākt pie secinājuma, ka arī šajos gadījumos darbinieku izvēlē noteicošo lomu spēlē seksuālā orientācija. Un kā gan intereses aizstāvēs šie, mazāk kā četri procenti sabiedrības savādāk orientēto kopā ar visiem saviem piekritējiem, ja viņiem ir pilnīgi pietiekoši apmierināt savas intereses.

skandāls Latvijas vēstniecībā

skatīties video

 
 

Kenedija runa angliski

skatīties video angliski

Kenedijs nosoda:

slepenību - Latvijas gadījumā mēs tikai vēlāk uzzinām, ka nav tikumības policijas, vai narkotiku apkarošanas biroja, kuru izveido tikai tad kad narkobizness ir "nostājies uz kājām"

iebiedēšanu - Latvijas gadījumā tauta tika biedēta ar krieviem, lai tikai nepiedalītos tautas nobalsošanā par likumprojektu, kas paredzēja saeimas atlaišanu. Tauta jau neatdeva balsis par tūlītēju saeimas atlaišanu, bet par iespēju atlaist saeimu.

Kenedija runa krieviski

skatīties video krieviski

 
     

 

sākums, Zeitgeist, saites, new

© 2008 Zeitgeist