Zeitgeist - laikmeta gars

 

Kenedija (JFK) noslepkavošana 1963.g.

 
 

Prezidenta apsardze neskaitāmas reizes veica drošības pasākumu mēģinājumus un tāpēc miesassargu rīcībai vajadzētu būt nevainojamai, bet šī filma rāda ko pretēju, kas liek domāt, ka šoreiz miesassargiem bija kāda "cita instrukcija". Miesassargu vadītājs noplāta rokas un neiebilst, ka viņa padotie sakāpj prezidentam sekojošā limuzīnā, lai gan apsardzes dienestam ir speciāli aprīkotas vietas prezidenta limuzīna aizmugurē, kas sniegtu vismaz minimālu drošību.

skatīties video angliski

 
     
 

No daudzajiem materiāliem var secināt, ka Kenedija slepkavība bija organizēta un smalki izstrādāta "operācija". FIB aģenti atskaitē toreiz ierakstīja, ka Kenediju nogalināja Li-Harvi  Osvalds, kas ir rīkojies viens pats uz savu roku. A priori vainīgais bija atrasts un vēlāk lai nebūtu lieku jautājumu arī nošauts, bet daudzi dokumenti un lietiskie pierādījumi netika ņemti vērā aizbildinoties ar sazvērastības teoriju. Viens no šādiem pierādījumiem ir policijas savstarpējās sarunas pavadot prezidentu Kenediju, kas tika ierakstītas magnētiskajā lentā (audioieraksts). Šo audio materiālu apstrādājot ar datoru konstatēts, ka šauts ir no divām dažādām vietām.

skatīties video angliski

 
     
 

Kenedija slepkavības izmeklēšanas komisija, lai noslēptu vairākus šāvējus bija izdomājusi galvu reibinošu lodes trajektoriju.

skatīties video angliski

 
     
 

No video ieraksta var skaidri redzēt, ka pēc nāvējošā šāviena prezidentu Kenediju atmet atpakaļ un uz kreiso plecu, kas norāda uz otru šāvēju, pretēji FIB atskaitei.

skatīties video angliski

 
     
 

FIB viltoja arī prezidenta Kenedija pēcnāves fotogrāfijas, lai slēptu pēdas, kas varētu izjaukt viņu uzbūvēto teoriju par vienu traku šāvēju, kas nav darbojies organizētā grupā ar iepriekšējo nodomu.

skatīties video angliski

 
     
 

skatīties video angliski

CIP aģenti savu melno darbiņu izpildīja, bet "miers" nebija viņu sabiedrotais, jo vēlāk nācās novākt arī citu katoli no Kenediju dzimtas. 1968. gadā tiek nošauts Roberts Kenedijs (RFK). Video fragmentā pa labi var redzēt, kā senators Roberts kritizē ASV valdības darbību Vjetnamā. Katolis traucē realizēt lielā biznesa intereses - karu Vjetnamā.

skatīties video angliski

 
     
 

War is big business - karš ir liels (ienesīgs) bizness. Un katoļi tam ir par traucēkli.

skatīties video krieviski

 

sākums, Zeitgeist, saites, new

© 2008 Zeitgeist