Zeitgeist - laikmeta gars

 

Būs praids, būs naids!!!

praida galvenais mērķis naida sēšana un uzkundzēšanās

 
 

Katrs cilvēks ir pats atbildīgs Dieva priekšā.

 
     
 

Ja kāds vēlas iet pazušanā, lai viņš to dara, bet lai neuzspiež savu kroplību citiem. Darīt stulbumu ir tikai cilvēka privilēģija.

Geji un dažādi citi visādu veidu garīgie kropļi mums grib iestāstīt, ka viņi arī tic Dievam, lai gan Bībele skaidri norāda, ka tas ko viņi dara Dievam riebjas.

Atcerēsimies, ka nacistiskās Vācijas karavīriem uz siksnas sprādzes bija uzraksts "GOTT MIT UNS" - Dievs ar mums, bet vai tas bija kristiešu Dievs? Atbilde ir:"NĒ"

 
 

Nacistu ekspedīcija uz Himalajiem.

nacistu ekspedīcija uz Himalajiem

 
 

Hitlers un viņa līdzgaitnieki aizrāvās ar okultismu kura saknes meklējamas budismā.

nacisma saknes ir budismā

 
 

Vārds buda nozīme apskaidrotais.

Hitlers ir apskaidrotais, pēc viņa domām varas pilnību sasniegušais drīkst noteikt, kas dzīvos un kas mirs, līdzīgi, kā tas ir ar guru. Hitlers pats ir dievība tāpat, kā Padomju Savienībā Ļenins vai Stalins.

Geji ir tikai marionetes, kas domā ka cīnās par "Taisnību", to uzskatāmi parādīja 2007. gada praids, kad Vērmanītī maršēja importētie pediņi. Vai tas netgādina kādu padomju laikos jau dzirdētu saukli:"Visu zemju pediņi apvienojieties!"

Saukļi "Partija - Um, čestj i sovjest našej epohi" - "Partija - mūsu laikmeta prāts, gods un sirdsapziņa" mūsdienās var pārfrāzēt šādi "Geji - mūsu laikmeta prāts, gods un sirdsapziņa" un kas nav vienisprātis ar viņiem tie ir jānoslauka no zemes.

Arī Padomju Savienībā ticīgajiem bija "tiesības", tieši šādas tiesības mums grib iedot geju lobijs, kas Latviju grauj ne tikai garīgi, bet arī ekonomiski. Sistemātiski un mērķtiecīgi tiek iznīcināta ražošana, kas arī ir galvenais inflācijas cēlonis un to iesāk tieši ar Latgali - ticības bastionu Latvijā. Viņi grib novārdzināt un iztrenkāt tautu, kas nes ticību savā sirdī.

 
 

Geju, pederastu un citu nešķīsteņu atbaltītājs - mēdijs diena.lv jau ir atklājis, kam tic geji un tas CTHULHU, jebšu Jēzus geju izpratnē, kas dikti līdzinās nacistu iedvesmas avotam.

 
 

geju dievs CTHULHU

 
 

sākums, Zeitgeist, saites, new

© 2008 Zeitgeist