Zeitgeist - laikmeta gars

 

2001. g. 11. septembris - karš pret saviem iedzīvotājiem, propoganda un naudas pārpumpēšana kara resoram.

 
 

Skats uz "dvīņiem" pirms 2001. gada 11. septembra.

`dvīņi` pirms 2001. gada 11. septembra

skatīties video

 
     
 

Runājot par 2001. g. 11. septembri oficiāli tiek minētas tikai divas sabrucinātas celtnes sauktas par "dvīņiem", kurām itkā būtu loģisks iemesls sabrukt, jo tajās ietriecās lidmašīnas, bet noklusēts tiek par trešo celtni (47 stāvus augstu), kas arī sabruka tajā pašā laikā, bet kurai nebija redzamu iemeslu sabrukt. Kā sabrukšanas iemeslu visām trim celtnēm ASV valdība minēja ugunsgrēku.

trešā celtne

skatīties video krieviski

 
     
 

Ja tas, ko saka ASV valdība par šīm celtnēm ir patiesība, tad sanāk, ka tās ir vienīgās celtnes visā vēsturē, kas sabruka ugunsgrēka rezultātā. Šai video fragmentā aplūkosim vairākas augstceltnes, kas nopietni cieta no ugunsgrēka, bet neviena nesabruka un nepārvērtās putekļos.

vienīgās celtnes visā vēsturē, kas sabruka ugunsgrēka rezultātā

skatīties video angliski

 
     
 

"Dvīņi" sabruka līdz pat pamatiem un pārvērtās putekļos tāpēc aplūkosim no kā tad tika būvētas šīs celtnes: tika izmantots 200 tūkstoši tonnu tērauda, 425 tūkstoši tonnu betona, 103 lifti, 43600 logu.  Pirmais no "dvīņiem" pabeigts 1970. gadā un tā augstums 417m, otrs ir 415m augsts un pabeigts tika 1973. gadā.

`dvīņu` uzbūve

skatīties video angliski

 
     
 

Vai var iedomāties, ka ugunsgrēks būtu tik postošs, ka visas entās tonnas tērauda, betona un telpu iekšējā aprīkojuma desmit sekundēs pārvērstu putekļos. Lielākais ko glābšanas darbos iesaistītais strādnieks atrada tas bija puse no neliela telefona.

Vai ugunsgrēks var būtu tik postošs, ka entās tonnas dzelzsbetona pārvēršas putekļos?

skatīties video krieviski

 
     
 

"Dvīņi" sabruka 10 sekunžu laikā, tas nozīmē ka tie krita pēc brīvā kritiena likuma itkā tiem nekas netraucētu, ne apakšējie stāvi ne stiprinājumi ne metinājumi, vienīgi gaiss. Ja kāds tajā pat laikā paralēli nomestu biljarda bumbu, tad tā zemē nonāktu kopā ar augšējo stāvu. Tik ātri sabrukt celtne var tikai tad ja tai "mazliet piepalīdz" ar pāris tonnām sprāgstvielas.

`dvīņi` sabruka 10 sekunžu laikā

skatīties video krieviski

 
     
 

Lūk, kā to redz glābšanas operācijā iesaistītais darbinieks.

glābšanas operācijā darbinieka redzējums

skatīties video krieviski

 
     
 

Sabrukušo celtņu pamatos tiek konstatētas slīpi grieztas balkas tieši tā kā to dara spridzināšanas speciālisti nojaucot celtnes, par to liecina arī izkusuša tērauda lāmas. Lai izkausētu tēraudu ir nepieciešama temperatūra 1000 grādu pēc celsija. Un ko tad saka izmeklēšanas komisija, izrādās neko, jo izkusušais tērauds vispār netiek pieminēts.

slīpi grieztas balkas

skatīties video krieviski

 
     
 

Jūsu uzmanībai tiek piedāvāti daži piemēri, kā tiek nojauktas celtnes ar spridzekļu palīdzību.

spridzināšanas darbi

skatīties video angliski

 
     
 

Tagad pievērsīsimies Pentagonam. Pēc ASV oficiālās versijas Pentagonā ietriecās Boings, ko iztvaicēja degošā degviela (petroleja) un tāpēc atronams tikai tik daudz atlieku cik var savās rokās paņemt pārs cilvēku. No zinātniskā viedokļa nav iespējams, ka petroleja sasniegtu tik augstu degšanas temperatūru, ka varētu iztvaicēt netikai alumīnija korpusu, bet arī divus ROLLS ROYCE dzinējus no tērauda un titāna sakausējuma un kuru katra svars ir 6 tonnas, t.i. kopā 12 tonnas, turpretī ASV valdības oficiālajā atskaitē tiek apgalvots, ka tika identificēti cilvēki pēc to pirkstu nospiedumiem un DNS. Kas tas par mistisku ugunsgrēku, kas iztvaicē metālu un pamet neskartu cilvēka miesu. Lai nebūtu lieku jautājumu viss tiek noslēpts zem biezas grants kārtas, tādā veidā noslēpjot pierādījumus tam kas īsti tur bijis, jo lidmašīnu tur pat tuvumā nav bijis.

Boings `pazūd` bez pēdām

skatīties video krieviski

 
     
 

Pentagona tuvumā bija vairāki objekti, kam bija uzstādītas video novērošanas kameras. Uzreiz pēc incidenta FIB konfiscēja visus video ierakstus un līdz šim tie nav pieejami, bet būtu loģiski, ka ASV valdība tos publicētu un parādītu, kas tad īsti notika.

FIB konfiscējē visus video

skatīties video krieviski

 
     
 

Piemēra pēc aplūkosim 2005. gada aviokatastrofu, kurā lidmašīna ar pilnu ātrumu ietriecās zemē. Bojā aizgāja 121 pasažieris, ugunsgrēks, bet tomēr pāri palika gan lidmašīnas aste, gan spārnu fragmenti, gan motors, kā arī bojā gājušo mirstīgās atliekas, pretēji tam, ko konstatējam Pentagonā un Šenksvilā.

reāla aviokatastrofa

skatīties video angliski

 
     
 

Kad aplūkojam bojājumus, ko itkā ir radījusi lidmašīna, tad konstatējam, ka tas ir viens vienīgs caurums sienā apmēram 5m diametrā. Atgādināšu, ka lidmašīna Boings 757 ir 47m gara, 13m augsta, 38m spārnu izvērsums un sver 100 tonnas. Ja patiešām šī lidmašīna būtu ieskrējusi Pentagonā, tad postījumiem vajadzētu būt daudz lielākiem, jo būtu bojājumi arī no spārniem kuru izpletums ir 38m un plus vēl būtu jābūt papildus diviem caurumiem, ko būtu radījuši lidmašīnas motori, kas ir no ļoti izturīga materiāla (tērauda - titāna sakausējums), bet tur ir tikai viens caurums, itkā būtu iešauts ar tomohavku.

mistika ap Pentagonu

skatīties video angliski

 
     
 

Šenksvila ir vēl viena mistikas lidmašīnas katastrofas vieta. Šai vietā ir tikai dobe un nav pilnīgi nekādu atlūzu.

Šenksvila ir vēl viena mistika

skatīties video krieviski

 
     
 

Līdz totālai nejēdzībai 2001. gada 11. septembrī bija organizēta pretgaisa aizsardzība. Parasti no komandas atdošanas pārbaudīt situāciju, līdz reālai situācijas pārbaudei aizņēma 10 minūtes, tad 2001. gada 11. septembrī ASV gaisa karaspēka daļas noreaģēja tikai pēc 80 minūtēm, t.i. tikai tad kad "teroristu" nolaupītās lidmašīnas jau bija ietriekušās objektos. Iemesls šādai nejēdzīgai ASV gaisa karaspēka rīcībai bija tas, ka tieši šajā dienā "nejaušas sakritības" dēļ notika vairākas kara mācības, kas apspēlēja iespējamos terora aktus. Uz pretgaisa aizsardzības radariem nemitīgi parādījas viltus trauksmes signāli par aizdzītām lidmašīnām, tāpēc pretgaisa aizsardzības spēki bija dezorjientēti.

nejēdzīga pretgaisa aizsardzība

skatīties video krieviski

 
     
 

ASV valdība aktīvi atbalsta domu, ka nebija pat iedomājams, ka kāds varētu izmantot civilās lidmašīnas kā ieroci ietriecoties kādā svarīgā objektā. Turpretī ir ziņas, ka jau divi gadi pirms šīs traģēdijas tika kara mācībās apspēlēts uzbrukums svarīgiem objektiem izmantojot civilo lidmašīnu un "dvīņi" bija šo objektu sarakstā.

ASV valdība melo

skatīties video krieviski

 
     
 

ASV valdība atbildību par 2001. gada 11. septembra terora aktu uzvēla Binladenam, falsificējot video ierakstu, kur itkā Binladens atzīstas, ka tieši viņš ir organizējis 11. septembra terora aktu. Amizanti ka laikā, kad ASV Binladens skaitījās pats meklētākais terorists, viņš divas nedēļas pavadīja Amerikas slimnīcā un viņu apciemoja vietējie CIP aģenti.

Binladens atpūšas ASV

skatīties video krieviski

 
     
 

Binladena vecākais brālis noalgoja ASV Džimu Batu, lai tas nodarbotos ar Binladenu ģimenes biznesu ASV. Džims Bats ir Džordža Buša bērnības draugs, bet Buša saite ar Binladena ģimeni ir daudz ciešāka, jo Bušs tālos austrumus apmeklēja gan 1998. gan 2000. gados Carlyle Group (ASV kara rūpniecības kompānija) interesēs. Carlyle Group tagad gūst pasakainu peļņu no kara Afganistānā un Irākā.

Carlyle Group pelnās

skatīties video krieviski

 
     

sākums, Zeitgeist, saites, new

© 2008 Zeitgeist