Zeitgeist - laikmeta gars

 

War is big business - karš ir liels (ienesīgs) bizness.

 
 

Pirmais Pasaules karš 1914.g.

Amerikas tauta nevēlējās iesaistīties karā, tāpēc toreizējais prezidents pasludināja neitralitāti, bet lielās bankas bija nopietni ieinteresētas karā, jo tas viņiem dotu lielu peļņu, tāpēc ka valdība būtu spiesta vēl vairāk aizņemties naudas no centrālās bankas. Greiss (Anglijas ārlietu ministrs) jautā pulkvedim Hausam: "Ko darīs Amerikāņi, ja tiks nogremdēts viņu kuģis ar mierīgajiem iedzīvotājiem?" Hauss atbild: "Es domāju, ka Ameriku pāršalks sašutuma vilnis un tā pietiks, lai varētu iesaistīties karā." 1915. g. 7. maijā Amerikāņu kuģis Luzitānija bija speciāli nosūtīts uz teritoriju, ko kontrolēja vācu flote, kā tika paredzēts vācu zemūdene torpedēja šo kuģi un bojā gāja 1200 cilvēku. Lai saprastu šī plāna nelietību jāatcerās, ka vāciešu vēstniecība Amerikas presē bija publicējusi brīdinājumu, ka pasažieri, kas brauks ar šo kuģi paši uzņemas atbildību, jo kuģis, kas šķērsos karadarbības zonu tiks noslīcināts. Pēc šī atgadījuma Amerika iesaistījās karā, bet Džons Rokfellers nopelnīja 200 miljonus dolāru, neskaitot izdotos karam 30 miljardus dolāru, ko Amerikas valdība aizņēmās no Federālās bankas uz procentiem.

Pirmais pasaules karš

skatīties video krieviski

 
     
 

Otrais Pasaules karš 1941. g.

Amerika iesaistās karā pēctam, kad japāņi uzbrūk amerikāņu flotei Perlharborā. Sešdesmit gadus vēlāk uzpeld informācija, ka noteiktām aprindām bija zināms par japāņu plāniem uzbrukt jau nedēļu iepriekš un tā vēl par maz, jo izrādās, ka arī pats incidents bija provokācija. 1941. g. 4. decembrī Austrālijas izlūkdienests brīdināja Ruzveltu par tuvojošos japāņu floti, bet Ruzvelts to noignorēja, tāpēc kā tika plānots pēc trim dienām japāņi uzbruka Perlharborai. Līdz šim uzbrukumam 83% amerikāņu nevēlējās iesaistīties karā, toties pēc šī uzbrukuma brīvprātīgajos vien iestājās viens miljons.

Otrais pasaules karš

skatīties video krieviski

 
     
 

Nacistiskās Vācijas kara mašinēriju darbināja vairākas organizācijas, viena no tām bija I.G.Farben, kas ražoja 84% spridzekļu kā arī gāzi "Ziklon B", ko izmantoja koncentrācijas nometnēs. Otra bija "Standart Oil Company", kas piederēja Rokfelleram. Rokfellers Nacistiskai Vācijai pārdeva "Standart Oil Company" produkciju par 20 miljoniem dolāru un jāpiezīmē, ka Nacistiskās Vācijas gaisa spēki nemaz nevarētu lidot bez šīs dāsnās amerikāņu "draugu palīdzības".

Rokfellers atbalsta Nacistisko Vāciju

skatīties video krieviski

 
     
 

Otra nodevīga kompānija, ko obligāti jāpiemin ir Ņujorkas "Union Banking". Šī organizācija finansēja Hitlera nākšanu pie varas un atmazgāja nacistiskos dolārus. "Union Banking" bija sodīta par tirgošanos ar pretinieku kara laikā.

Union Banking atmazgāja nacistiskos dolārus

skatīties video krieviski

 
     
 

Provokācija ir visu laiku neliešu mīļākais instruments, vai tie būtu nacisti vai komunisti vai plēsīgie kapitālisti.

provokācija neliešu mīļākais instruments

skatīties video krieviski

 
     
 

2001. g. 11. septembris bija ASV specdienestu plānots uzbrukums, kura mērķis bija bagātīgi nofinansēt "pretterorisma" kampaņu. Vairāk par to nākošajā lapā.

ASV specdienestu plānots uzbrukums

skatīties video krieviski

 

sākums, Zeitgeist, saites, new

© 2008 Zeitgeist