Licence nogalināt

Nevakcinēti cilvēki - potenciāli "klusie slepkavas", ja šādu ierakstu es ieraudzītu delfu komentāros tad nemaz nebrīnītos un pat nemēģinātu oponēt, jo būtu neauglīgi un stulbi pārliecināt delfu trolli, bet šis ieraksts lieliem trekniem burtiem ierakstīts Rēzeknes pilsētas domes informatīvajā izdevumā "Rēzeknes Vēstnesis", skatīt 2021. g. 11. novembra izdevumu. Šo rakstu parakstījusi SIA "Rēzeknes Slimnīca" sabiedrisko attiecību speciāliste, nevis kāda perdinavas lopu dakteres labākā draudzene, bet cilvēks kuram vajadzētu piecreiz padomāt pirms atplest muti. Ja tādu apgalvojumu, kāds pateiktu par HIV slimnieku, tad viņu nozākātu par naida kurināšanu pret minoritātēm.

Tagad pievērsīsimies vecākam rakstam - 2021. g. 30. oktobris, no rubrikas Priekšsēdētāja sleja ar treknu virsrakstu Vienīgais risinājums - vakcinācija! Kur mēs lasām sekojošo : Jā , arī vakcinētie slimo un izplata vīrusu, bet vakcinētie nemirst. Mēģināsim noskaidrot cik šis apgalvojums ir patiess. Šī izdevuma pēdējā lapā ir publicēts sekojošs grafiks.

No šī grafika secinām, ka daļēji vakcinēti nav izdalīti atsevišķā grupā, bet iebāzti pie antivaxeriem un ja nomirst kāds no uzsākušajiem vakcināciju, tad to pieskaita pie nevakcinētajiem, tā nu sanāk, ka vakcinētie nemirst. Tagad atgriežamies pie 2021. g. 11. novembra izdevuma, kur lasām: Es, tāpat kā daudzi Rēzeknes slimnīcas darbinieki, esmu saņēmusi jau trešo vakcīnas devu pret Covid-19. Tagad visi, kas agrāk skaitījās pilnībā vakcinēti nu ir kļuvuši par daļēji vakcinētiem, bet statistikā par nevakcinētiem un ja tāds nomirst, tad ir nomiris "nevakcinētais", lūk, kā tiek cepta statistika,

bet nenomirušie tagad jau pēc šī standarta kļuvuši par daļēji vakcinētiem, bet bauda tāpat kā iepriekš vaxeru privilēģijas, jo automātiski taču nepasludina par nederīgu viņiem izsniegto zaļo sertifikātu un šī iedzīvotāju grupa kļūst par "klusajiem slepkavām ar licenci nogalināt." Un tagad pats jaukākais - ir valstis kur dod jau ceturto vakcīnas devu un kad Latvijā to arī sāks darīt tad arī visi līdz šim vakcinētie tiks sabērti maisiņā ar nosaukumu nevakcinētie un rezultātā vakcinēto mirušo skaits nepalielināsies. Ak jā, vēl taču pastāv iespēja apstrīdēt vakcinācijas sertifikātu un pateikt, ka tas esot viltots, jo pretējo pierādīt mirušais jau nu nevarēs.

pr. Felikss Šneveļs

 

kas jauns

 

© 2021 Pax vobis