IMPFUNG MACHT FREI - POTE DARA BRĪVU

Austrija ir pirmā valsts, kas ķērusies pie ļoti drastiskām metodēm, līdz 2022. g. 1. februārim jābūt potētiem visiem Austrijas iedzīvotājiem.

Pie varas raujas sanitārā diktatūra, kas atgādina jau sākušu piemirsties nacistisko diktatūru. Atgādināšu, ka nacistiskās diktatūras vadonis - vāciski führer arī cēlies no Austrijas, un mums visiem ir labi pazīstamais Ādolfs Hitlers. Vai vēsture atkārtojas?

Hitleram kalpoja visa valsts infrastruktūra ar tās vadītājiem spiecē, sākot ar masu saziņas līdzekliem, ko kontrolēja Joseph Goebbels, izvēršot masīvu propogandu, beidzot ar ārstiem, tādiem, kā Joseph Mengele, kas atbildīgs par ļoti daudzu cilvēku bojāeju.

Cilvēki visā pasulē ir patiesi sašutuši un vēlas, lai tiktu izbeigts masu saziņas līdzekļu izraisītais psiholoģiskais terorisms un cilvēki varētu atgriezties pie normālas dzīves. Reportāža no Madrides.

Pieāvāju paklausīties, ko saka Martin Wehrle - Vācijā labi pazīstams žurnālists, izdevējs un karjeras izaugsmes padomdevējs. Viņš atgādina, cīnīties vajadzētu ne vis pret vīrusu, kā tādu, aizmirstot, ka cilvēks nav robots no kura ar dezinficētu lupatiņu varētu notrīt vīrusu, bet cīnītos par cilvēku uztverot to ne tikai kā materiālu objektu, bet kā dzīvu būtni, kam ir gars un emocijas.

Palūkosim, kur aiziet cilvēks, ja ir satricināta viņa emocionālā pasule - cilvēks sāk graut.

Lai mums palīdz Dievs, ka mēs arī no šīs krīzes izietu ar lūgšanu un dziesmām.

Mosties LATVIJA!

pr. Felikss Šneveļs

 

kas jauns

 

© 2021 Pax vobis