Antivaxera pārdomas.

Man nebija domas publiski iesaistīties diskusijā par covid19, bet nu esmu spiest to darīt, jo valsts grib mani pielīdzināt valsts amatpersonai un piespiest pretēji manai gribai darīt to ko es nevēlos. Mūsdienās tā jau parasta lieta, ka nevakcinēto apsaukā par antivaxeri, muļķi vai idiotu. Mana atbilde parasti tādiem cilvēkiem ir : 'Esi nopotējies un priecājies par to, bet neuzbrūc man. Kāpēc esi tā satraukts, visi idioti nomirs, paliks tikai gudrie un problēma atrisināsies pati par sevi.' Atzīšo, ka arī mani no sākuma sabiedēja masīvā propoganda un es jau būtu gatavs pieņemt poti labprātīgi, bet bija vairāki bet,

bet 1. propoganda bija, bet nebija pašas potes

bet 2. parādījās pote, bet es nebiju prioritārajā grupā

bet 3. tas vilkās pietiekami ilgi, lai es pasētu atdzist, jo pamanīju, ka 'pandēmija' eksistē tikai masu saziņas līdzekļos, vēl mazliet vairāk kā pusgadu atpakaļ, noliekot malā datoru, mobīlo, avīzi, rādio vai citu saziņas līdzekli 'pandēmijas' klātbūtne pat nebija jūtama.

bet 4. potes neefiktivitāte, spilgts piemērs mūsu bijušais un esošais prezidenti, kas aicināja uz potēšanos un neskatoties uz poti, abi ir kovidu noķēruši, jo potē taču ar domu ierobežot vīrusa izplatību.

bet 5. valsts institūciju rūpes par cilvēka veselību ir tik lielas, ka tie aiz 'mīlestības' pret cilvēku to gatavi nožņaut gandrīz vai tiešā nozīmē - atņem cilvēkam iztikas līdzekļus, jo atbrīvo no darba.

Termins, kas patreiz tiek izmantots šī vīrusa izplatībai maigi sakot ir nekorekts, jo tā nav pandēmija. Tā sauktā Spāņu gripa bija pandēmija, kuras laikā, kā ZDF saka ir miruši 50 miljoni cilvēku citi min pat 100 miljonus, bet nu pieturēsimies pie ZDF versijas.

Viduslaikos nevis saslima, bet izmira trešdaļa Eiropas iedzīvotāju un tā arī bija pandēmija.

Ja tagad būtu pandēmija man nevajadzētu ķerties pie masu saziņas līdzekļiem, lai uzzinātu, ka ir 'pandēmija', es redzētu , ka kaimiņos no sešiem cilvēkiem divi ir vismaz slimi, es to būtu pamanījis savu radu, draugu, kolēģu vai paziņu vidū. Un ar kādu tad tagad terminu apzīmēsim Spāņu gripu - super, puper, mega pandēmija? Masu saziņas līdzekļu tieksme sabiezināt krāsas izteiksmīgi liecina par propogandu, ne vis objektīvu faktu pasniegšanu.

Citāts no delfi.lv:

'Tie, kas ir aktīvi aizrāvušies ar sazvēzastības teorijām, - tur pietrūkst veselā saprāta,' piebilda Stankevičs.

Masu saziņas līdzekļos bieži dzirdam aicinājumus informāciju smelties tikai no oficiāliem avotiem, ko mēs tūlīt arī darīsim. Apmeklēsim www.spkc.gov.lv kur mēs atradīsim sekojošo grafiku.

oficiālie avoti

Mēs šeit redzam, sekojošo ierakstu:

Nevakcinētām un daļēji vakcinētām personām Covid-19 infekcija atklāta 2,4 reizes biežāk nekā pilnībā vakcinētām personām, rēķinot uz 100000 iedzīvotāju.

piedošanu redzējām, jo tagad tas izskatās šādi:

Nevakcinētām un daļēji vakcinētām personām Covid-19 infekcija atklāta 2,2 reizes biežāk nekā pilnībā vakcinētām personām, rēķinot uz 100000 iedzīvotāju.

statistika

Izkristalizējas skaidra tendence, kas norāda, ka pilnībā vakcinētās personas ar vien vairāk inficējas. Un tas nav nemaz viss, ko mēs izsecinām analizējot šos grafikus, jo daļēji vakcinētie ir iebāzti vienā maisā ar nevakcinētajiem - antivaxeriem un no grafika skaidri nevar saprast cik tad ir to antivaxeru un to, kam ir 'laba griba', kļūt vakcinētiem. Mēs jau dzirdam par trešās potes nepieciešamību, līdz ar ko tie, kas agrāk skaitījās pilnībā vakcinēti nu ir no viena maisa pārbērti citā maisā pie antivaxeriem. Ja paņemsim acis rokās tad pamanīsim, ka nevakcinētajam ir 2,4 reizes mazāka iespēja inficēties nekā daļēji vai pilnībā vakcinētiem. Mēs redzam, ka termins 'pilnīgi vakcinētie' ir stiepjams jēdziens. Nedod Dievs, ka šo brīnumvakcīnu nepadara par ko līdzīgu insulīnam, ko slimniekam nepieciešams špricēt visu mūžu.

Mēs bona fide ticam, ka šo grafiku ir veidojušas mūsu pašu atbildīgās institūcijas, ko es tūlīt parādīšu, ka tas tā nav. Skatāmies sekojošo video.

Mēģināšu saprotamā valodā paskaidrot, kas redzams šai video.

Nokopēju oficiālās mājas lapas web adresi, kas šai gadījumā ir www.spkc.gov.lv un ar tīkla analīzes komantu nmap lūdzu parādīt resursa ip adresi, kas šai gadījumā ir 212.70.163.179, tad iegūto ip adresi iekopēju komandā whois, kas man pasaka kurai valstij un kompānijai pieder šī ip adrese, kas šai gadījumā ir LV. Tagad seko interesantākais, es jaunā logā atveru pašu grafiku ar statistiku par covid19 un izrādās tā atrodas uz resursa ar domēnu e.infogram.com , ar tīkla analīzes komantu nmap lūdzu parādīt resursa ip adresi, kas šai gadījumā ir 13.33.244.104, bet whois man saka:

City: Seattle

OrgName: Amazon.com, Inc.

Piedāvāju vēl trīs līdzīgus video

Sekojošā video palūkosim, kas darās pie mūsu kaimiņiem - Lietuvā.

Sekojošā video palūkosim, kas darās Polijā.

Un kas darās prestižos pētniecības centros, piemēram 'Johns Hopkins coronavirus resource centre.'

Visur var izsekot vienam un tam pašam scenārijam, neviens no viņiem nepārvalda datus, bet tikai atgremo Amazon.com vēlīgi piedāvāto informāciju un tas nav nekāds brīnums, jo mājsēdes laikā grāmatu vai savam printerim tinti vai vēl kādu saimniecisku nieciņu, kaut vai naglas mēs - visa pasaule pasūtām internetveikalā un dominē šai tirgū tieši Amazon.com, tāpēc nav brīnums, ka šai kompānijai ir tiešas intereses uzturēt status quo. Nemaz nebrīnīšos ka valstu valības vēl maksā par šo 'žēlīgi' pasniegto info.

smadzeņu skalošana

Vai tas ir stulbums, vai kaut kas perverss, ja uzspiež tikai poti un nekādi negrib dzirdēt par zālēm, starp citu poļi tādas jau ir pasūtījuši, skatīt sekojošo video.

Šīs ziņas tika pārraidītas 2021. g. 12. novembrī.

pr. Felikss Šneveļs

 

kas jauns

 

© 2021 Pax vobis