сорок лет советскому цирку jeb zili-zaļie Eiroparlamenta āksti

Neņemot vērā karu Ukrainā un krīzi, ES parlaments vēlas turpināt dzelžainu klimatisko politiku. Deputāti nosprieda ar CO2 nodokli aplikt kārtējos tautsaimniecības sektorus. CO2 nodoklis ieviests siltumnīcas efekta apkarošanai, šis mehānisms pašreiz aptver enerģētikas nozari. CO2 nodoklis ievērojami sadārdzina elektrību. Tagad ES komisija un parlaments vēlas šo mehānismu piemērot kārtējām nozarēm. Vakar (2022. g. 22 jūnijā) deputāti pieņēma lēmumu šai lietā. Beidzot pateicoties vairākumam esam pieņēmuši lēmumu šai lietā, tas ir ļoti svarīgs klimata likums, tas ir liels solis klimata labā, kā arī darba ņēmējiem labvēlīgs lēmums. Deputāti vēlas, lai no 2024. g. CO2 nodoklis tiktu piemērots ūdens transportam, degvielai, kas tiek izmantota loģistikā, kā arī tiktu iekļautas celtnes, kurās notiek komercdarbība. Bet no 2029. g. tas tiktu piemērots privātam transportam un dzīvojamai platībai. ES parlamentāriete Beāta Šidlo norāda, ka tas smagi skars Eiropas iedzīvotājus. Šai zālē pieņemtie lēmumi dzen eiropiešus nabadzībā. Nepieciešams rūpēties par klimatu, bet pirmkārt jārūpējas par Eiropas iedzīvotāju drošību. Parlamentārieši pieņēma likumu par nodokli ar ko tiek aplikts importētais tērauds, mēslojums un elektroenerģija. Mums visiem nāksies piedzīvot šo lēmumu sekas uzskata ekonomists Pāvels Dolkovskis. Šo jauno nodokli kādam vajadzēs apmaksāt. Kas tad segs šos izdevumus? Kā parasti to uzkraus pēdējam ķēdes posmam, jebšu parastajam iedzīvotājam. Pieņemtā pasākumu pakete ir ES komisāra Timermana sagatavota, šīs programmas mērķis paredz līdz 2030. g. samazināt CO2 emisiju par 55%, bet tas nozīmē pārstāt izmantot ogles un gāzi. ES institūcijas forsē klimata politiku, neņemot vērā pandēmiju, karu Ukrainā un enerģētisko krīzi pasaulē, uzsver politologs Gregors Piontkovskis. Tas, ka tagad tiek pieņemti šādi lēmumi, kas tika izstrādāti pēdējos gados norāda uz to, ka ES komisija un parlaments ir pilnībā atrauti no realitātes, jebšu dzīvo iedomu pasaulē. Tostarp sakarā ar gāzes piegādes ierobežojumiem no Krievijas, Vācija, Holande un Austrija atgriežas pie enerģijas, kas tiek iegūta no oglēm. Vācieši pretojas iekšdedzes motora nodokļa ieviešanai, kas ir ierakstīts dažu valstu dokumentos.

Augošās enerģijas cenas graujoši ietekmē energoietilpīgos uzņēmumus, bet tās ir tūkstošos mērāmas darba vietas. Tāpēc Solidarnosts vēlas izlēmīgu premjera iestāšanos. Nākošajā nedēļā valdība piedāvās risinājumu paketi šai lietā. Bet vajadzības ir daudz lielākas, jo enerģijas cenas sasvēra arī mazo un vidējo uzņēmumu eksistenci. Energoietilpīgie uzņēmumi patērē daudz enerģijas, starp tiem ir metalurģija un minerālmēslu ražošana. Sakarā ar enerģētisko krīzi šo firmu acīs ielūkojas bankrots. Ja runa iet par metalurģiju, tad tā ir pilnībā apdraudēta un gandrīz miljons darba vietu, kas kooperējas ar šiem uzņēmumiem. Brīdina Solidarnosts vadītājs Piotr Duda.

ES komisija nevēlas atkāpties no CO2 nodokļa piemērošanas uz ko aicina Polija. CO2 kvotu atcelšana būtiski samazinātu enerģijas cenu: saka prezidenta padomnieks Pavel Salek. CO2 nodoklis sastāda trešo daļu no enerģijas cenas. Risinājums liekas vienkāršs – atceļam CO2 nodokli un Eiropa varētu uzelpot. CO2 nodoklis nav ne zinātniski, nedz ekonomiski pamatots, bet vienīgi balstīts politiskā lēmumā.

Tas, ka Es parlamentā sēž klauni varam izsecināt no kārtējā acīmredzamā stulbā priekšlikuma – aizliegt pārdot Eiropā 8K un 4K televizorus.

ES komisijas stulbie lēmumi

Kādā no komentāriem var lasīt, ka līdzīgi stulbs priekšlikums bija attiecībā uz putekļu sūcējiem. Jāpiebilst, ka arī Latvijā acīmredzot netrūkst zaļo sektantu, kas nav dzirdējuši par lietderības koeficientu. Ar vienu litru degvielas saskaņā ar visiem fizikas un ķīmijas likumiem var nobraukt tālāk nekā to pārvēršot elektrībā un tad mehāniskajā enerģijā, jo pie jebkuras enerģijas pārveides tiek zaudēta daļa no enerģijas, bet iekšdedzes dzinējs degvielu uzreiz pārveido mehāniskajā enerģijā.

lietderības koeficients

Padomju laika īsākā anekdote - сорок лет советскому цирку – padomju cirkam četrdesmit gadi. Jāsaka, ka padomju (padumjais) cirks nav pazudis, tas ir pārcēlies uz ES parlamentu. Tagad šo cirku vada ES komisārs Frans Timmermans.

socialisti EP

Frans Timmermans kopā ar Putina kungu pie viena galda 2013. gadā vēl pirms Krimas aneksijas.

Frans Timmermans kopā ar Putina kungu

Zaļais sektantisms domāts tikai multimiljardieriem, tādiem, kā Īlons Masks, bet mirstīgajiem būs jābrauc ar auto, kas atainots sekojošā video, ar noteikumu, ka viņiem vispār atradīsies vieta Jaunajā Pasaulē.

Zaļā kursa ievērošana šādā formā ir pagrimums, atpalicība, nabadzība un pašnāvība. Ar vēja un Saules saražoto elektrību mēs nespēsim uzturēt pie dzīvības nedz rūpniecību, nedz lauksaimniecību, kā rezultātā nespēsim nodrošināt pārtiku pietiekošā daudzumā, jo nebūs minerālmēslu un tehnikas, nespēsim nodrošināt Eiropas kā neatkarīgu valstu kopienu dzīvotspēju.

Holandes zemnieki, kas tika organizējuši protesta akcijas ieradās Varšavā 2022. g. 28. jūlijā. Viņi tikās ar zemkopības viceministru Henriku Kovaļčiku. Holandes valdība vēlas līdz 2030. gadam slāpekļa dioksīdu izmešus reducēt par 70%. Kā rezultātā zemniekiem būs liegts izmantot nepieciešamo minerālmēslu daudzumu. Holandiešu mēdiji aprēķinājuši, ka šādas restrikcijas rezultātā lopu tirdzniecība kritīsies par 30%, bet no kartes pazudīs 25% zemnieku saimniecību. Satrauktie zemnieki izgāja ielās un jau vairākus mēnešus cīnās par savām tiesībām. Protestu apspiešanā ir iesaistīta policija, kas pat pielieto šaujamieročus.

Ar atjaunojamiem enerģijas veidiem nespēsim nodrošināt ES teritorijas integritāti un neaizskaramību, nedz Krievija, nedz Ķīna, nedz kāda cita no demokrātijas tālu stāvoša valsts nebūs aizņemta ar stulbu un bezjēdzīgu zaļo kursu. Izskatās, ka demokrātija jāaizstāv ar ieročiem, jo pastāv reāli ārējie draudi un jābeidz sapņot par utopisko zaļo kursu. Starp citu, ar zaļajiem ir kā ar arbūzu – apkārt ir zaļš, bet iekšā sarkans.

Kādā mākslas filmā tiek attēlota tāla nākotne 2032. g. Cilvēce ir sadalīta divās daļās, vieni ir likumpaklausīgie un otrie ir dumpinieki, kas nav mierā ar ieviesto 'kārtību', tāpēc aizgājuši pagrīdē un ir spiesti dzīvot pazemē. Lai atrisinātu šo problēmu utopiskās pasaules vadonis atbrīvo no ieslodzījuma sen iesaldētu noziedznieku, kam tiek uzticēts likvidēt dumpīgos pagrīdniekus, jo ar miermīlīgiem līdzekļiem 'kārtību' panākt nav iespējams – policija tais tālajos laikos ir pielīdzināma bērnudārza auklītei.

Atcerēsimies neseno vēsturi, kad tika runāts, ka 1980. gadā iestāsies komunisms. Komunisms neiestājās, kā arī nerealizējās romāna 1984. g. scenārijs, bet tas nekļuva par iemeslu nerealizēt kādu citu projektu 2030 ar saukli 'Tev nebūs nekā un tu būsi laimīgs', kas pēc būtības ir tā paša projekta turpinājums. Meklētājā ierakstām You'll Own Nothing and You'll Be Happy. Kā paraugs mums tiek stādīta priekšā Ķīna ar savu plānveida ekonomiku. Klauss Švābs ir ekonomiskā foruma dibinātājs, kas domāts šīs pasaules pašiem bagātākajiem un varenajiem. Šis ekonomiskais forums sanāk katru gadu Davosas ciematiņā Šveices Alpos. Tas ir slēgta tipa forums. Drošību šī foruma laikā nodrošina gan policija, gan privāti militāri formējumi. Šeit tiek diskutēts par ekonomisko un sociālo mūsu sabiedrības attīstību ar mērķi viņu idejas realizēt dzīvē. Ar Covid-19 parādīšanos brīdi šī biedrība to uztvēra, kā iespēju mainīt pasauli, kā iespēju realizēt lielo Resetu (pārstartēšanu). Jo tieši ar šiem vārdiem Klauss Švābs iesāk šo forumu: 'Cilvēki domā, ka mēs atgriezīsimies pie ierastās dzīves un ka viss būs tāpat, kā agrāk – vismaz pie tās kārtības pie kuras jau esam pieraduši … teiksim tā, ka tā ir ideja bez pamata … TAS NENOTIKS …' Atklājot šo forumu ar tik skaļu apgalvojumu viņš stādīja priekšā pirmo dalībnieku: 'Tagad laipni lūdzam viņa ekselenci Sji Dzjiņpinu Ķīnas Tautas Republikas prezidentu.' Sji Dzjiņpins: 'Mēs ieejam lielā, jaunā ērā, pasaulē kur valda lielas un varenas valdības, kas gan ekonomikā, gan sociālajā dzīvē vadās pēc labi sakārtota plāna.' Šis ekonomiskais forums pasludināja sekojošās vadlīnijas, kas skars mūsu sabiedrību: Jā tik tiešām esi izlasījis pareizi, ekonomiskais forums paziņo, ka 2030. g. tev nekā nebūs un tu būsi laimīgs. You'll Own Nothing and You'll Be Happy. Šie paziņojumi ir drausmīgi un ļoti daudzi nekavējoties noraidīs plānveida dzīves veidu, kur visu nosaka vara, kur pat tiek atņemta ideja par privātīpašumu.

Iepazīsimies tuvāk ar Jaunās Pasaules idejas bīdītāju, pašpasludinātu pasaules glābēju Klausu Švābu, kas bīda sava tētuka idejas.

Man likās visiem, kas to nezināja būs interesanti uzzināt. Pa kreisi mēs redzam ekonomiskā foruma dibinātāju Klausu Švābu, bet labajā pusē viņa tēvs Eugen Schwab.

Klauss Švābs

Pēc otrā pasaules kara tika veikta bēdīgi slavena operācija Paperclip, kuras laikā no Nirnbergas tiesas tika izglābti daudzi nacistiskie 'zinātnieki', tāpēc nav jābrīnās, ka arī tagad kāds rūpējas par šo noziedznieku labo vārdu un metas ar visu krūti tos aizstāvēt. Zīmīgi, ka aizstāvis pats šaubās, jo lieto vārdu vermutlich – iespējams. Ja tomēr būtu pārliecināts uz visiem 100% lietotu vārdu eindeutig – viennozīmīgi, bez šaubām.

Iespējams augšējā bilde ir Feiks. Lūk, viņa tēva attēls.

Tālāk seko komentārs: Sejas vaibsti tie paši, atšķirība tikai tanī, ka augšējā bildē viņš smaida un redzami zobi, bet apakšējā bildē mute ir ciet un arī brilles ir citas.

Klausa Švāba tēvs

Nākošais komentētājs atsaucas uz Wikipēdiju.

komentārs

Ābols nekrīt tālu no ābeles, šo teicienu uz visiem 100% var piemērot Švābu dzimtai, jo arī Klausa Švāba dēls Olivers Švābs bija daudzus gadus Ekonomiskā Foruma vadītājs Ķīnas nodaļā. Galu galā Jaunajai Kārtībai taču jābūt kaut kur jau notestētai

Šis video beidzas ar uzrakstu: Ķīna policejiska valsts jeb nākotnes laboratorija.

– un šī kārtība nāk no zem sarkanā pūķa astes, tāpēc kā pirmo un galveno viesi Klauss Švābs piesaka no Ķīnas Tautas Republikas Sji Dzjiņpinu.

Pašpasludinātie pasaules glābēji uz idillisko Davosu no visām pusēm ieradās ar 'ekoloģiskiem' transporta līdzekļiem – privātām lidmašīnām un helikopteriem, kopskaitā 1700. Bagātie ir ļoti norūpējušies par gaisa piesārņošanu, jo privāta lidmašīna stundas laikā palaiž tikpat šmuces cik viens auto gada laikā.

Pašpasludinātie pasaules glābēji Davosā

Dienas laikā Davosas lidostā tika apkalpoti vairāk, kā 200 lidojumi. Varbūt ne visiem bija vietas, kur pārnakšņot, varbūt ne visiem piedāvātie apstākļi apmierināja viņu vēlmes u.t.t., bet lidot vajadzēja dažam labam katru dienu.

Davosas lidosta

Blogera pārdomas:

Kā lai realizē visas enerģētikas apgriešanu uz 180 grādiem neiebraucot sienā. Mani drausmīgi kaitina Grēta Tūnberja ar savu pārspīlēto drāmu, nepiedāvājot neko konkrētu. Es visā tajā nesaskatu ne mazāko jēgu nedz kaut ko nopietnu. Mēs paši to pieredzējām pēdējās dienās, kad Luīsa N. un Grēta Tūnberja bija apmeklējušas Lutcerātu, lai atbalstītu zaļos aktīvistus. Oficiāli publicētajos foto redzams, kā viņa tiek ar varu aiznesta prom, izceļas pamatīgi nemieri, kas arī mēdijos ir plaši atspoguļoti, bet apmeklējot Tviteri paveras pavisam cita bilde. Grēta Tūnberja pozē kopā ar policistiem, lai varētu iegūt skaistus foto un video. Pats par sevi uzprasās jautājums: Cik daudz tajā aktivitātē ir šova un marketinga? Un ko jūs domājat par to visu? No mana redzes viedokļa tas viss ir tikai šovs, kas neparedz nekādu risinājumu un konkrētus plānus. Mēs esam pakļauti riskam ar šādu saimniecisko darbību iebraukt sienā.

Tas, ka daudzi necieš Grētu Tūnberju nav nekāds noslēpums. Viņas pēdējā aizturēšana šajā nedēļā Vācijā to tikai apstiprina. Masu mēdijiem, kam pienāktos izturēties ar lielu atbildību, publicē rakstus ar sabiedrību satraucošiem uzrakstiem: Grētas izdarības mums ir līdz kaklam. Grēta Tūnberja un viņas ekohuligāni beidzot tiek arestēti Vācijā. Citi izrāda visai pasaulei mēdiju sarīkoto Grētas cirku. Žurnālistika ir mirusi, kungi! Veltīsim tam vienu klusuma minūti. Nu labi, tā īsti nebija minūte. Grēta nav ieslodzīta, kā to dažs labs mēģina pasniegt, nedz viņas aizturēšana bija patiesa. Šai video tev atklāšu, kas īsti notika. Grēta bija ieradusies Vācijā apdzīvotajā vietā Lutcerāt, lai protestētu pret RWE. Runa ir par enerģētikas kompāniju, kas grib nojaukt veselu ciematu, lai varētu paplašināt ogļu ieguvi un nevis kaut kādu, bet vienu no lielākajām Eiropā. Palūkosim, kā noritēja protests.

Policisti cīnās ar dubļiem un kāds mūks tos garlaiko, kārtējais ikdienas skats Vācijā. Tad seko Grētas aizturēšana. Grēta gandrīz uz nāves sliekšņa no smiekliem, kas daudzus sakaitina. Neizskatās, ka viņa ir patiesi aizturēta un ar putām uz lūpām teiktu: 'Ko jūs atļaujaties!' Tas ir nenoliedzams pierādījums tam, ka runa ir par inscenējumu, kas bija iespējams pateicoties policijai, ekoaktīvistiem un ieskaitot arī mēdijus, lieta ko diezgan grūti noorganizēt. Bet pats kronis tam visam ir visā žurnālistikas vēsturē vissliktāk organizētais inscenējums. Šī inscenējuma dalībnieki pat īsti necenšas iejusties 'patiesajā' situācijā. No malas tas izskatījās kā režisora bezcerīgi pūliņi nofilmēt kārtējo scēnu:

režisors: Nu, nu labi meitenes un zēni sākam filmēt …

Grēta: hihināšana un smiekli …

režisors: Grēta lūdzu nedaudz nopietnības …

Grēta: hi hi hi …

režisors: Nu beidzot, man ir auksti un pietam esmu dubļos līdz pat p…

Tas viss kļuva par pamatu tam, ka cilvēki ir pārliecināti, ka aizturēšana nav notikusi. Tas ir punkts visam, citi argumenti pat nav vajadzīgi. Skatāties, kā smejas Grēta! Daži uzskata, ka tas tika filmēts ar slepenu kameru, bet nē, tas notika atklāti visas pasaules žurnālistu priekšā. Grēta apzinājās, ka viņa tiek filmēta. Tviterī parādās sekojošie komentāri: Daudzus šī scēna ir iedzinusi neizpratnē, jo protests notiek svētā mierā, bez vardarbības pielietojuma, kas Latīņamerikānim izskatās pavisam nereāli.

Cik ilgi mums vēl jācieš šis nu jau uz ES parlamentu pārceltais cirks ar saviem zili-zaļajiem ākstiem?

Aicinu visus lūgties par nākošajām ES parlamenta vēlēšanām, lai ES kļūtu tāda, kā tā bija iedomāta, jo patreizējie korumpētie ES ierēdņi Eiropu dzen nabadzībā un postā un totālā nebrīvē.

 

 

 

new

 

 

© 2023 Pax vobis