Gejs – zaļā komunisma trieciennieks.

Kas ir komunisms? Ļeņina definīcija: Komunisms tā ir padomju vara plus visas valsts elektrifikācija.

Bet tautā tā skanēja šādi: Visas valsts – PSRS elektrifikācija plus rusifikācija. Varam aplūkot padomju laika propagandas plakātu, kur attēlota lielā Krievija – visas piecpadsmit republikas bez savām kontūrām un karogiem, bet tie mazie karodziņi attēlo draudzīgās valstis.

rusifikācija

Padomju laika saruna:

Kāpēc tu iestājies partijā? Nu, nu … Lai varētu baudīt privilēģijas un zagt.

Sekojošais video fragments ņemts no Džordža Orvela līdzības 'Dzīvnieku ferma.'

Audio celiņa atšifrējums:

Visi dzīvnieki ir vienādi, bet daži dzīvnieki ir vairāk vienādi nekā citi.

Audio celiņa atšifrējums:

Produkti jebkurai gaumei. Tas ir padomju laika preču saraksts no 1983. g. un šai sarakstā mēs atrodam gan sieru, gan desas, gan sarkano ikru konservi, alkoholiskie dzērieni un citas padomju un ārzemju deficīta preces. Tas viss tika pārdots veikalu tīklā 'Berjozka'. Šis veikalu tīkls strādāja visās PSRS galvaspilsētās, lielos rajonos un dažās kūrortpilsētās. Bet iepirkties šajos veikalos, gan nevarēja jebkurš PSRS pilsonis un tas nebija naudas jautājums.

Kādā bukletā lasām:

Šī prece domāta diplomātiskā korpusa darbiniekiem, kā arī ārzemniekiem. Iepirkties varēja tikai par valūtu vai arī speciāliem čekiem.

Šos čekus algā saņēma PSRS pilsoņi, kas strādāja ārzemēs. Pārsvarā tie bija celtnieki, kā arī pasniedzēji, ārsti, militārie padomnieki, kas strādāja uz līguma pamata ārzemēs. Izvēlētie varēja iepirkties 'Berjozkā', bet mirstīgie stāvēja diennaktīm rindās pēc deficīta. Rindā vajadzēja stāvēt ne tikai pēc pārtikas.

Šai nodaļā tūdaļ sāks pārdot deficītu, vienu pāri vienam. Nu lūk, deficīts pārdots un tagad ko ... Bet tad 90-tajos bija tikai tukši plaukti un kabats.

Audio celiņa atšifrējums:

2022. g. 9. decembrī Beļģijas policija tumsas aizsegā izvieto posteni šai Briseles ielā netālu no Eiroparlamenta. Policija jau četras stundas uzmana dažus Eiroparlamenta locekļus – Grieķijas EP deputāti no sociālistu bloka Eva Kaili, kas ir arī EP viceprezidente, kā arī viņas sabiedroto Francesco Giorgi. Rīta agrumā Giorgi ar savu Land Rover izbrauc no garāžas un policija viņu nekavējoties arestē. Tiek arestēts arī palīgs EP deputāts Andrea Cuzzolino no demokrātiskās partijas. Un ar šo arestu iesākas Eiropas Savienības lielākais skandāls.

Šis video fragments nobeidzas ar uzrakstu:

Eiropa izpārdošanā.

Eirodeputātu sadalījums salīdzinājumā ar 2009. gadu. Nav absolūti nekādas nozīmes ko sola vai solīs Latvijas kandidāti uz Eiropas Parlamentu, jo pildīs tās frakcijas norādījumus, kurai tie pieder EP, pēc teiciena: Pasaki, kas ir tavi draugi un es pateikšu, kas esi tu. Tie, kas pasludinās savu gatavību sadarboties ar Eiropas Tautas partiju, zaļajiem, vai kreisajiem tie būs pret Latviju, kā neatkarīgu valsti, jo šie spēki EP virza uz federalizāciju, kur visu noteiks Vācijas – Francijas savienība. ES aizsardzības politikā tad pildīsim bufera zonas lomu, enerģētikā Vācija aizgrūdīs Latviju ar veciem vēja ģeneratoriem un citu viņiem jau nevajadzīgu iekārtu un virzīs zaļo politiku, ar saukli glābiet planētu no CO2. Ir teiciens, ka gudrs mācās no svešām kļūdām, bet muļķis no savējām. Tad jau sanāk, ka mēs esam muļķi kvadrātā. Celdami sarkano komunismu PSRS neesam iemācījušie, ka komunismu atsevišķā valstī nevar uzcelt. Tagad gribam uzcelt zaļo komunismu Eiropas Savienībā it kā virs Eiropas stāvētu stikla kupols un neļautu ieplūst CO2 no Ķīnas vai Krievijas, vai arī ASV.

politisko spēku sadalījums Eiropas parlamentā

Bet zaļā komunisma definīcija – visas Eiropas elektrifikācija plus seksualizācija. Gribi baudīt privilēģijas, tad pievienojies mūsdienu elitei, kļūsti homoseksuāls vai kāds cita veida nešķīstenis un tev atvērsies visas iespējas.

Audio celiņa atšifrējums:

Fotogrāfu un video operatoru ielenkumā neskatoties uz auksto laiku ierodas kājām. Viņš aizvietos nu jau aizejošo Élisabeth Borne, kas par viņu ir vecāka vairāk, kā 30 gadi.

Vēsturē jaunākais republikas prezidents nominē vēsturē jaunāko premjerministru.

Saka smaidīdams. Tā ir uzdrošināšanās un uzticēšanās jaunatnei.

Apkārt stāvošie žurnālisti viņu uzlūko ar interesi un ziņkāri. Kas tad patiesībā ir šis puisis no provinces? Kurš tik strauji uzkāpis pa karjeras kāpnēm nesasniedzis vēl 29 gadus. Kas bija valsts preses sekretārs, tad izglītības ministrs un beidzot premjerministrs pametot ēnā jau pieredzējušus politiķus. Viņš ir ļoti tuvs Makronam un paiet no kreisā sociālistu bloka, bet kurš arī labējiem ir tīkams.

Būdams izglītības ministrs viņš savā pirmajā rīkojumā aizliedza abaya lietošanu skolā.

abaya

Televīzijai viņš atklāj, ka esot radis drosmi atklāt savam ļoti slimajam tēvam:

Tēti esmu iemīlējies kādā puisī un vairs nevēlos slēpt savu homoseksualitāti.

Jaunākais vēsturē premjerministrs, pirmais, kas atzinies, ka ir gejs.

Jāpiezīmē, ka abaya nav burka, kas aizsedz seju. Abaya ir zolīds apģērbs un tieši tāpēc tas gejam, nepatīk. Ja būtu mini kleitiņa būtu okei, vēl labāk ja būtu pliki pupi,

franču revolūcija – sekss triumfē

tad arī gejs būdams vārētu palūkoties un klusībā sapņot, ka arī viņam kādreiz būs tādi un varbūt vēl lielāki pupi.

Lietuvas Saeimā deputātiem uz galda ir divi karodziņi Lietuvas un Ukrainas, bet Viktorijai Čmilytė-Nielsen varavīksnes karogs, kā ticības apliecinājums un kā liecība, ka viņa nav aizskarama, jo pieder jaunajai internacionālai elitei, kuru nenogāzīs pat pavainojumi korupcijā vai jebkuras citas neizdarības.

Audio celiņa atšifrējums:

Bet šaubas vai Čmelīte Nilsen drīkst turpmāk vadīt parlamentu, nomāc arī koalīcijas partnerus. Brīvības frakcijas pārstāvis Vitautas spriež, vai liberāļu vadītājai ļaut turpmāk ieņemt patreizējo amatu. Tika iesniegts priekšlikums veikt ierakstu par to vai partija tika tiesāta.

Partijas, kas ir atzītas apzināti veiktos noziegumos tai skaitā arī korupcijā, būtu skaidri jānorāda, lai to zinātu arī vēlētāji.

Viens liberāļu partijas pārstāvis brīvības partijai pārmeta, ka tieši viņi uzvirmojot skandālam pameta liberāļus.

Tie, kas aizbēga, tagad ar putām uz lūpām tēlo gudros. Nu tad tā arī turpiniet. Mums tika piedāvāts nomainīt nosaukumu, aizbēgt no partijas, pārtraukt visas attiecības, kaut gan mums nebija nekādu pārkāpumu.

Bet opozīcija pēc Saeimas vadītājas atbildes paziņoja, ka apspriedīs jautājumu par interpelācijas pieteikšanu Saeimas vadītājai.

Serbijas prezidents iecēla lesbieti par premjerministri un tomēr neesot ļoti demokrātisks, jo aizliedzis geju gājienu. Mūsu žurnālisti nav apsvēruši faktu, ka viņš varbūt arī būtu labprāt atļāvis, bet nevēlas būt galēji nepopulārs tautā.

Sūdu jāmēģina izbarot pa kripatiņai, jo pretējā gadījumā uzreiz radīsies drausmīga nepatika.

Pat tik liberāla valsts, kā Somija ne stipri grib redzēt geju prezidenta amatā.

Pekka Haavisto un Antonio Flores

Tāpēc neskatoties uz politkorektajiem Somijas masu saziņas līdzekļiem kaut vai ar nelielu pārsvaru tauta nobalsoja par kandidātu, kas nav gejs, vismaz sevi par tādu nepozicionē. Šeit vērts ieskatīties Latvijas politikā. Bija mums tāda Konservatīvā partija, par kuru arī es savulaik esmu balsojis, bet kad 'konservatīvie' parādīja savu īsto dabu, tad nākošajās vēlēšanās tie izlidoja.

Latvijas televīzija varēja izvēlēties labāku bildi, bet ielika šādu.

Jautājums: Kāpēc?

Atbilde: Ja tev nav nekādu argumentu pret citu, bet gribi lai izvēlas tavējo piedāvājumu, parādi pretinieku stulbākā izskatā. Politoloģijā to sauc par neirolingvistisko iespaidošanu.

Kas ievēlēja Rinkēviču par prezidentu?

Tas jau būtu atsevišķs stāsts, bet piemetināšu, ka politiskajā tirdziņā var dabūt visādus brīnumus, ja vien ir attiecīgs piedāvājums un pieprasījums.

 

 
 

new

 

 

© 2024 Pax vobis