Šīs pasaules bērni savās lietās ir gudrāki par gaismas bērniem.

Ar Dieva palīgu Latvijas tauta 90-tajos atguva neatkarību, cilvēki tiecās uz baznīcu, bija pat KDS – Kristīgo Demokrātu Savienība, skolās tika atjaunota padomju laikos noliegtā ticības mācība un cilvēki tika aicināti meklēt to kas augšā.

Lasījums no svētā apustuļa Pāvila vēstules kolosiešiem (Kol 3, 1-5.9-11)

Brāļi, ja jūs kopā ar Kristu esat augšāmcēlušies, tad meklējiet to, kas ir augšā, kur Kristus sēž pie Dieva labās rokas. Domājiet par to, kas augšā, nevis par to, kas virs zemes. Jo jūs esat miruši, un jūsu dzīve ar Kristu ir apslēpta Dievā. Kad parādīsies Kristus, jūsu dzīvība, tad arī jūs līdz ar Viņu parādīsieties godībā. Tāpēc nonāvējiet to, kas ir zemisks jūsu locekļos: netiklību, nešķīstību, kaislību, ļaunu iekāri un alkatību, kas ir kalpošana elkiem.

Bet tagad, kas notiek?

Tiešs arhibīskapa Stankēviča citāts:

Bet iepriekš tomēr valdīja šī pārliecība, vai bija tāda nū … nerakstīts, es teiktu likums bija, ka tādiem pāriem nedrīkst dot to svētību.

Izdzirdot teicienu par 'nerakstītu likumu' man atkārās žoklis un ļoti ilgi negribēja atgriezties savā normālā stāvoklī. Rodas jautājums, ko dara bīskapi? Vai viens otram pārsūta smieklīgus video no tiktoka, vai kādreiz arī palasa pāvesta, jā tā paša Franciska dokumentus. Skatāmies 2021. g. 15. marta SUMMARY OF BULLETIN.

2021. g. spriedums aizliedz homoseksuāļu svētības

Un kā pavēsts Francisks nonāca līdz tam, ka var svētīt homoseksuālus pārus? Kas iespaidoja, kas notikās pa to laiku?

Nu pa to laiku bija COVID19 'pandēmija'. Varbūt, ka tā ir vainīga, varbūt pote ir vainīga? Nesatraucaties, jautājumu par COVID19 necilāšu, gribējās mazliet paķircināt. Fakts tāds, ka Vācijas bīskapi vērsās pie pavēsta ar lūgumu mainīt nostāju pret homoseksuāļiem un pāvests uzklausīja Vācijas bīskapu lūgumu.

Vācijas bīskapi vēlas mainīt katehismu attiecībā uz homoseksuāļiem

Pareizāk būtu teikt, ka pāvests mēģina izlavierēt starp patieso Baznīcas mācību un neizskatīties atpalicis tumsoņa 'progresīvo' Vācijas bīskapu priekšā. Gala rezultātā Vācijas bīskapi ar pāvesta paveikto nav apmierināti, jo to uzskata tikai par mēģinājumu iet 'progresa' virzienā, bet tie, kas stāv Baznīcas maģistērija sardzē nav apmierināti ar mēģinājumu mainīt Baznīcas mācību.

Latvijas katoļu baznīcas politkorektā darbība pēdējos gados panāca to, ka no politiskās skatuves nozuda KDS. Cerības viesa Konservatīvā partija, bet tie izrādījās vilki aitu ādās, tāpēc nonācām pie valsts reliģijas, kas māca par to 'tur lejā', jo ticības mācības skolās vairs nav, toties varam lepoties ar geju prezidenta amatā.

Kurš var aizliegt par kaut ko runāt? Un runā arī.

ASV dziedātāja LP kvēlā LGBTQ propagandiste tieši Krievijas otrajā nežēlīgā kara gadadienā uzvelk džemperīti ar buru kuģi Krievijas karoga krāsās

LP dziedātāja atbalsta Krievijas karu

un saka, ka esot noilgojusies pēc Krievijas faniem.

Audio celiņa atšifrējums:

Atcelts pirmdien Žalģirio zālē plānotais ASV dziedātājas LP koncerts. Cilvēki izrādīja savu neapmierinātību, pēc tā, kad viņa sociālajos tīklos izplatīja ziņu, kur viņa redzama ģērbusies jakā ar Krievijas karoga krāsām un esot noilgojusies pēc Krievijas faniem.

Kad kļūsi vecāks un prātīgāks vai atcerēsies draudus, kurus piedzīvojām.

: Tā ASV dziedātāja LP, kas izskatās ne visus draudus apzinās vai spējīga izvērtēt. Māksliniece, kurai pirmdien bija paredzēts uzstāties Kauņā ar saviem ierakstiem sociālajos tīklos visus nepatīkami pārsteidza. Viņa pozē ar fanu dāvinātu jaku Krievijas karoga krāsās. Dāvanai pievienots rakstiņš datēts ar 24. februāri, dienu, kad Krievija iebruka Ukrainā.

Tas veltīts 2020. g. nenotikušajam koncertam. Atvainojos man jūs ļoti trūkst. Atvainojos, ka pasaule ir tik ļauna. Bet paldies, arī pasaule ilgojas pēc Krievijas ļaudīm. Paldies.

Audio celiņa atšifrējums:

Viņai Kauņā ar faniem tikties nesanāks. Žaļgirio arēna koncertu atsauca.

Par kļūdām jāmaksā. Mums ir savs viedoklis un pozīcija, tāpēc nedrīkstam padoties provokācijai. Ja piekritīsim šāda veida provokācijām, tas var kļūt par precedentu lielākām provokācijām.

Tika pārdots 5000 biļešu. Agne, kas bija saņēmusi dāvanā 4 biļetes, no koncerta apmeklēšanas atteicās vēl pirms tika atsaukts koncerts.

Šodien no rīta dzerdama kafiju iztīrīju gan spotify, gan youtube atskaņošanas sarakstus, jo tāda ir mana pilsoniskā nostāja. Katrs no mums nes atbildību.

Audio celiņa atšifrējums:

Koncerta organizatori sola, ka tiks atgriezta nauda par nopirktajām biļetēm. Izpildītājai honorārs jau ir izmaksāts, bet vai to izdosies atgūt pastāv šaubas. Tuvākās viņas uzstāšanās ieplānotas Prāgā un Varšavā.

Amerikāņiem karš Ukrainā ir pavisam tāla lieta, vēl jo vairāk lesbietei, kas nodarbināta ar savām lietām, bet par cik tiek atsaukts viņas koncerts tas viņai sāp, jo uztraucas par savu publisko tēlu, jo koncerti ir paredzēti arī citās Eiropas valstīs.

Audio celiņa atšifrējums:

Koncerta organizatori norādīja, ka Krievijas fanu dāvana Ukrainas kara gadadienā ir provokācija.

Tā ir ļoti aizdomīga sakritība, tieši 24. februārī tiek uzdāvināta jaciņa ar domu, ka varbūt, kaut, kas notiks. Nu un notika kaut kas. Tika aizskartas cilvēku jūtas. Bet patiesībā vajadzētu citādāk vērtēt, jo amerikāņiem ir cits uzskats un citādāk redz to Eiropu.

Vēl tajā pašā naktī šie ieraksti tika dzēsti un parādījās Ukrainu atbalstoši ieraksti.

Es lepojos un esmu pateicīga faniem visā pasaulē. Es zinu, ka Baltijas valstīs apmetās daudzi kara bēgļi no Ukrainas. Es vēlos, lai Ukrainas fani zina, ka es viņus esmu atbalstījusi un atbalstu. Es jūs mīlu un ceru kādreiz tikties.

Atgriežamies pie Fiducia supplicans. Daudzas bīskapu konferences izteica skaidri savu negatīvo attieksmi attiecībā uz šo dokumentu,

Polijas bīskapu konference pret Fiducia supplicans

bet Latvijas bīskapi ko gaida? Vai paša Dieva tiešu iejaukšanos? Dieviņš visu sakārtos, bet mēs gaidīsim. Un vispār, laikam tāda ir tā Kunga griba. Pēdējie pāvesta Franciska izteicieni un paziņojumi norāda uz to, ka acīmredzot šim Romas bīskapam ir problēmas ar spriešanas spējām.

Saprotams, ka patiess miers ne vis kapa miers ir nesamērojami labāks, tāpēc pāvestam atbildot vajadzēja koncentrēties uz to, ka ir tiesības uz aizstāvību ne vis uz padošanos un vispār vajadzēja Putina kungam izteikt aicinājumu nekavējoties pārtraukt karu un atlīdzināt zaudējumus.

Visu cieņu pāvestam Benediktam 16, kas neveikli izsakoties par Muhamedu vēlāk atkāpās no amata, lai vēl nepieļautu kādas kļūdas. Turpretī šis Romas bīskaps sērijveidā nu jau ražo stulbus paziņojumus un netaisās atkāpties. Lai Dievs stāv mums klāt.

Nobeigšu šo rakstiņu ar citātu no sv. Lūkasa evaņģēlija un piemetināšu, ka LP jeb Laura Pergolizzi pa nakti izdzēsa stulbos ierakstus, bet mūsu bīskapi joprojām mēģina tautai iebarot sūdu – Fiducia supplicans.

Lūkasa evanģēlijs 16.n.8.p.

Un kungs uzteica netaisno nama pārvaldnieku, ka tas gudri bija darījis, jo šīs pasaules bērni savās lietās ir gudrāki par gaismas bērniem.

priesteris Felikss Šneveļs

 

new

 

© 2024 Pax vobis