Aklais aklo vadonis, jeb kā ignorēt un nepamanīt paša sūtītu vēstījumu pasaulei.

Audio celiņa atšifrējums:

Pāvests: Mieru nepieciešams lolot, ja mēs nerūpēsimies par mieru, būs karš.

No visas Eiropas ieradās 10 tūkstoši biedrību, brīvprātīgie, misionāri. Francisks ierodas Alex Zanotelli pavadībā.

Papētīsim tuvāk, kas ir misionārs Alex Zanotelli?

Alex Zanotelli svinīgi protestēja pret 2 jūnija militāro parādi 2020. gadā. Ko tur meklēja varavīksnes misionārs, vai kovidu?

Vai varavīksnes sludinātājs meklē kovidu?

Būtu labi dzīvot pasaulē, kur nekaro, bet par cik ir kāds kuram niez nagi tad potenciālam pretiniekam jāparāda, ka demokrātija tiks aizstāvēta un ja vajadzēs pat ar ieročiem.

Vācijas bīskapi vēlas mainīt katehismu attiecībā uz homoseksuāļiem

Palūkosim, ko pāvests Francisks ir kādreiz teicis.

Vai var akls vest aklu? Citējot Evaņģēliju pāvests svētdienas katehēzē skaidro, ka Jēzus vēlas norādīt, ka kam ir uzticēta vadītāja loma nedrīkst būt akls, viņam labi jāredz, t.i. viņam nepieciešama pārdabiska gudrība, jo pretējā gadījumā viņš var nodarīt ļaunu tiem, kas viņam ir uzticējušies. Tādā veidā norādot uz viņu, kā audzinātāju un vadītāju atbildību, kas ir gan dvēseļu gani, gan laicīgās autoritātes, gan likumdevēji, skolotāji un vecāki ...

Vai var akls vest aklu?

Bezatbildīgiem vadītājiem pārmetumus izteica ne tikai Jēzus savās līdzībās, bet arī lieli mākslinieki - Pīters Brēgels Vecākais.

Vai var akls vest aklu?

Tālumā redzama baznīca, bet tuvplānā skatāmi aklie, kas sekodami aklam vadonim sakrīt bedrē. Aklais vadonis ir aizvedis prom no Baznīcas un iegrūdis bedrē.

Priesteris Pentjušs mēdza atkārtot, ka priesteris lai kur arī aizietu uz Debesīm vai uz elli viens tur nenokļūs, bet vedīs sev līdzi veselu pulku.

Dievs sūti Svēto Garu un atjauno Zemes vaigu.

priesteris Felikss Šneveļs

 

new

 

© 2024 Pax vobis