Cīnītājus par taisnu lietu jāaizstāv.

Eiropas Parlamenta juridiskā komiteja šodien skatīja Latvijas pieprasīto parlamentārās imunitātes atcelšanu Eiroparlamenta deputātiem Nilam Ušakovam un Andrim Amerikam. EP juridiskās komitejas ziņojumā iesaka neatcelt minētajiem Eiroparlamenta deputātiem imunitāti.

Eiroparlamenta deputāti Nils Ušakovs un Andris Ameriks saglabās savu parlamentāro imunitāti, tā balsojot nolēma Eiroparlaments.

Ģenerālprokuratūras korupcijas apkarošanas koordinācijas nodaļas prokurors Monvīds Zelčš Panorāmai sacīja, ka viņam šāds Eiropas Parlamenta lēmums nav saprotams.

Korupcijas apkarošanas koordinācijas nodaļas prokuroram šāds Eiropas Parlamenta lēmums nav saprotams, tāpēc mēģināsim paši tikt skaidrībā.

Sekojošā grafikā varam apskatīt politisko partiju pārstāvniecību Eiropas Parlamentā. Nils Ušakovs EP pārstāv S&D grupējumu.

politisko partiju pārstāvniecību Eiropas Parlamentā

2021. gada 19. oktobra dokumentā norādīts, ka Nils Ušakovs piedalījās rezolūcijas priekšlikuma par tiesiskuma krīzi Polijā un ES tiesību pārkāpšanu. Progresīvie spēki EP nevar un nedrīkst pieļaut, ka EP deputāti, kas nosoda 'tiesiskuma' pārkāpšanu tiktu saukti pie atbildības, tās jau būtu raganu medības un to nu nekādi nedrīkst pieļaut.

Uzmanību, uzmanību tas nav no tiktoka, bet gan no LTV1.

Socializēts mērkaķis no EP ir iemācīts balsot saskaņā ar bara instinktu – es attiecīgi arī turēšos pie grupas ...

Arī mūsdienās notiek evolūcija, jo sistēmiska pieeja mērkaķi ir padarījusi par Homo Sapiens Sapiens.

socializēts mērkaķis no EP

 

new

 

 

© 2024 Pax vobis