Izauklēt odzi.

Tā redz spāniski runājošie amerikāņi Džo Baidena politikas realizāciju darbos.

Masu mēdiji ar visiem spēkiem mēģina mums iebarot domu, ka džendera, homoseksuālisma, abortu veicināšana un propaganda ir rietumu pasaules pamatvērtības un tāpēc asi vēršas pret visiem, kas tādai politikai pretojas. Šī iemesla dēļ Polija joprojām nav saņēmusi miljardos mērāmo palīdzību neskatoties uz to, ka tā visaktīvāk atbalsta Ukrainas kara bēgļus.

Turpretī tie, kas atbalsta tā saucamo 'progresīvo' politiku ir tieši tie, kas vismazāk atbalsta Ukrainu.

Lūk, tā tika izgaismots stadions Vācijā.

Madrides IE Biznesa skolas finanšu profesors Maksims Mironovs atzīst, ka Putinu ir izauklējuši rietumu politiķi un Vācijas premjers Šolcs tai skaitā.

Polijas premjers Mateušs Moraveckis uzsver, ka Eiropai jāiezīmē kartē ceļš, kas izvestu Eiropu no enerģētiskās atkarības. Mateušs Moraveckis: 'Putina kara mašinērijai jāaizgriež skābekļa padeve, jāpārstāj iepirkt no Putina energoresursus.'

Reinis Pozņaks viens no tiem, kas organizē palīdzības sniegšanu Ukrainas aizstāvjiem: 'Tas, ko es bišķi nesaprotu. Tā diskutēšana notiek tādos ilgtermiņos, ka mēs atteiksimies no gāzes vispār, bet to jau nevajaga. Var atteikties uz trīs mēnešiem, dienas ir uz skaita burtiski, saprotiet. Un kāpēc nevar bišķi kompaktāk un elastīgāk, īstermiņā. Nu varbūt mēnesi mēs varam iztikt bez gāzes, tas jau būs miljards … trīsdesmit miljardi.' Acīmredzot nevar, jo homiķiem pakaļa sals.

Mēs redzam, ka pret Krieviju vērstās sankcijas ir fufelis, jo rubļa vērtība ir atguvusi pozīcijas, kas tam bija pirms invāzijas Ukrainā.

Mums, kā mazai valstiņai atliek lūgt Dievu un cerēt, ka Putins nodzersies un dabūs galu.

labākā kvalitātē

 

new

 

 

© 2022 Pax vobis