Viltus identitāte.

Noklausījos arhibīskapa Zbigņeva Stankeviča interviju un man radās priekšstats it kā ticības mācības kongregācija būtu pasludinājusi vienpadsmito bausli, kas skanētu sekojoši: Tev nebūs apšaubīt covid19 potes derīgumu un lietderību! Es aicinu cienīgtēvu izvilkt savu galvu no tās smilšu kastes, kurā ir iekāpis, palūkoties apkārt un izlasīt cita arhibīskapa Jāņa Vanaga rakstu, kas aicina no potes nedarināt sev identitāti. Pretējā gadījumā var sanākt kā pasakā par jauno ķēniņa apģērbu, kad cilvēki kāda bērna pamudināti sāka saukt: 'Ķēniņš ir kails.'

Kā domājat, kas vēl cītīgi aizstāv jauno bauslību 'Tev nebūs apšaubīt covid19 potes derīgumu un lietderību!'? Tas ir visiem labi pazīstamais facebook, kas ir nobloķējis poļu konfederācijas kontu, kuram bija vairāk kā 671 tūkstotis sekotāju, aizbildinoties ar to, ka tika publicēta nepatiesa informācija par covid19 un pietam 'nepamanot' vietnes, kas izplata klajus melus.

Konfederācija bija sarīkojusi protesta akciju, starp plakātiem viens bija ar uzrakstu POTE DARA BRĪVU, kas atgādina uzrakstu uz nacistiskās Vācijas koncentrācijas nometnes vārtiem, kam uzraksts no vācu valodas tulkojot ir DARBS DARA BRĪVU.

facebook, kā arī citi interneta giganti regulāri bloķē katoļu un konservatīvo aktīvistu kontus.

facebook tika izmantots un iespējams joprojām tiek izmantots hibrīdkarā pret Poliju, Lietuvu un Latviju, koordinējot migrantu plūsmu uz Baltkrieviju.

 

Es piekrītu arhibīskapa Jāņa Vanaga domai, ka mēs esam ievilkti virtuālajā pasaulē un mākslīgi sadalīti un nepamanām, ka mums tiek atņemtas pamattiesības: brīvi izteikties, brīvi izvēlēties, brīvi rīkoties, brīvi pārvietoties u.t.t.

pr. Felikss Šneveļs

 

kas jauns

 

© 2022 Pax vobis