Maniakāla tieksme vai zinātne?

Sākumā tika runāts par brīvprātīgu potēšanu, kas nu jau ir paspēts 'aizmist', ka varot sasniegt pūļa imunitāti sasniedzot 80%, nu jau vajagot visus 100%. Obligātā pote pārvērtās par panaceju visiem vīrusa variantiem t.i., ja iebada sākotnēji solīto, tad der covid19 pirmajam variantam, ja iebada vēl reizi tad jau sāk derēt covid19 nākošajam variantam (deltai un omikronam), ceturā derēs bubuļkoronam u.t.t. līdz noliksi karoti.

Ja cilvēki nevēlas, tad tos vajag motivēt! Padomju laikos izveda daļu 'sanatorijā' uz Sibīriju un pārējie ar urrrā saucieniem iestājās kolchozā un 'labprātīgi' atdeva savus lopiņu un īpašumus kopējam labumam.

Kanādā plāno ieviest nodokli nepotētiem, kāpēc gan nē, tak tas ir tik demokrātiski, kā Vācijā nacistu režīma laikā ARBEIT MACHT FREI, bet tagad IMPFUNG MACHT FREI. Vēl varētu saprast, ka nepotētam pieprasa pilnā mērā apmaksāt viņa ārstēšanu, bet šis variants loģiski nav izskaidrojams, jo vīrusu izplata arī potētie.

Tāpēc uzvelt uz nepotētiem atbildību par vīrusa izplatību ir neētiski, negodīgi un stulbi.

Mēs redzam, ka Eiropas Savienībā tiek piekopta dažāda attieksme pret dažādām valstīm. Polijai un Ungārijai uzbrūk, jo tās skolās negrib laist džendera sludinātājus vai kādus citus nešķīsteņus. Esam dzirdējuši, ka Polijas tiesu sistēma neatbilstot ES normām u.t.t. jo mūsu mēdiji bieži atgremo Vācijas liberālos mēdijus.

Holandes policija brutāli pārtrauca miermīlīgu demonstrāciju vērstu pret covid19 sankcijām. Policisti sita cilvēkus ar nūjām. Tīklā tika izplatīts video, kurā redzams, kā dresēts policijas suns plosa kādu cilvēku.

Tieslietu ministrs Zbigņevs Ziobro gaida no Eiropas Komisijas stingru nostāju šai jautājumā. Zbigņevs Ziobro: 'Tie ir brutalitātes piemēri, jo neiet runa par to, kā miermīlīgi pārtraukt demonstrāciju, bet ir redzama vēlme cilvēkus pazemot un nodarīt sāpi, kas nesaskan ar cilvēktiesību konvenciju.'

Arvien vairāk un vairāk nāk klajā globālistu vēlme pasauli pārvērst par cietumu, tam par piemēru var minēt pie mums pavisam nesenā pagātnē ieviesto komandanta stundu.

Vai kāds vēl šaubās, ka tas nāk no Briseles koridoriem, tad paklausāties, ko saka katoļu baznīcas galva pāvests Francisks.

Poļu zinātnieki atklāja gēnu, kas atbildīgs par to cik smagā vai vieglā formā cilvēks pārdzīvos covid19 infekciju, tāpēc būtu loģiski nevis visus pakļaut bezjēdzīgai potēšanai, bet izdalīt to cilvēku grupu, kas pakļauti riskam un rūpēties par viņu veselību. Poļu zinātnieki lēš, ka tie būtu apmēram 14% no visiem iedzīvotājiem.

Atcerēsimies zāļu reklāmu: 'Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga jūsu veselībai', bet attiecībā uz potēm nez kāpēc tas tiek aizmirsts un 'speciālisti' iedomājas, ka visi cilvēki ir absolūti vienādi. Pat reiz izskatās, ka ir palikusi tikai viena 'pareizā' izvēle pakļauties maniakālai vēlmei visus saspricēt aizmirstot par zālēm, kas jau ir laistas apgrozībā. Kāpēc gan pret jauno covid19 paveidu nevar derēt divas tabletes vienas vietā, kā tas ir ar potēm?

pr. Felikss Šneveļs

 

kas jauns

 

© 2022 Pax vobis