Zeitgeist - laikmeta gars

Kenedija (JFK) noslepkavošana 1963.g.

Prezidenta apsardze neskaitāmas reizes veica drošības pasākumu mēģinājumus un tāpēc miesassargu rīcībai vajadzētu būt nevainojamai, bet šī filma rāda ko pretēju, kas liek domāt, ka šoreiz miesassargiem bija kāda "cita instrukcija". Miesassargu vadītājs noplāta rokas un neiebilst, ka viņa padotie sakāpj prezidentam sekojošā limuzīnā, lai gan apsardzes dienestam ir speciāli aprīkotas vietas prezidenta limuzīna aizmugurē, kas sniegtu vismaz minimālu drošību.

No daudzajiem materiāliem var secināt, ka Kenedija slepkavība bija organizēta un smalki izstrādāta "operācija". FIB aģenti atskaitē toreiz ierakstīja, ka Kenediju nogalināja Li-Harvi  Osvalds, kas ir rīkojies viens pats uz savu roku. A priori vainīgais bija atrasts un vēlāk lai nebūtu lieku jautājumu arī nošauts, bet daudzi dokumenti un lietiskie pierādījumi netika ņemti vērā aizbildinoties ar sazvērastības teoriju. Viens no šādiem pierādījumiem ir policijas savstarpējās sarunas pavadot prezidentu Kenediju, kas tika ierakstītas magnētiskajā lentā (audioieraksts). Šo audio materiālu apstrādājot ar datoru konstatēts, ka šauts ir no divām dažādām vietām.

Kenedija slepkavības izmeklēšanas komisija, lai noslēptu vairākus šāvējus bija izdomājusi galvu reibinošu lodes trajektoriju.

No video ieraksta var skaidri redzēt, ka pēc nāvējošā šāviena prezidentu Kenediju atmet atpakaļ un uz kreiso plecu, kas norāda uz otru šāvēju, pretēji FIB atskaitei.

FIB viltoja arī prezidenta Kenedija pēcnāves fotogrāfijas, lai slēptu pēdas, kas varētu izjaukt viņu uzbūvēto teoriju par vienu traku šāvēju, kas nav darbojies organizētā grupā ar iepriekšējo nodomu.

Daudzi noslēpumi varētu tikt atklāti pateicoties JFK smadzenēm. Ticat vai ne, bet lielākā daļa smadzeņu bija pieejama un izsmeļoša analīze būtu devusi izmeklētājiem atbildes. Pateicoties smadzenēm mums būtu atbildes. Un pie kāda tad secinājuma nonāca veicot autopsiju? Ziniet ko, tas nekad nebija paveikts.

Tiesu patologs dr. Cyril Wecht kongresa priekšā liecināja Kenedija slepkavības lietā. Viņš ir pavadījis vairākas desmitgades pētot JFK nāves apstākļus. Dr. Wecht apliecina, ka problēmas ar smadzenēm sākas jau Dalasas hospitālī, kur netika ļauts, ka tiesu patologs veiktu prezidenta autopsiju. Viņu pagrūda malā. Drošībnieki tiesu patologu nogrūda pie sienas brīdī, kad viņš uzstāja, ka viņa kompetencē ir veikt autopsiju. Viņu aplamāja un pat ķērās pie saviem ieročiem. Pretēji protokolam drošībnieki prezidenta ķermeni un smadzenes izņēma no hospitāļa.

Kad ķermenis tika pārvietots jūras kara hospitāli, attiecībā uz smadzenēm tika pieņemti daži neizskaidrojami lēmumi. Tagad mēs zinām, ka autopsija tika veikta steigā un acu aizmālēšanai. Neticami, bet nebija neviena, kas būtu kvalificēts veikt autopsiju un neviens arī netieka meklēts. Kad ir vairākas šautas brūces, nepieciešams noteikt leņķi, attālumu, trajektoriju un sekvenci, tas ir neatliekams darbs. Pieaicināja divus mediķus, kas visas savas karjeras laikā nav veikuši autopsiju, kas saistīta ar šautām brūcēm. Kārtējo reizi tika zaudēta iespēja izmeklēt prezidenta smadzenes.

Autopsijā ir ierasts paņemt smadzenes un ar to rīkoties, kā ar maizes klaipu, sagriežot šķēlēs var apskatīt zem mikroskopa dažādas sekcijas. Tā ir ierasta daļa no autopsijas, bet Kenedija gadījumā tas netika izdarīts. Un tas izsauc izbrīnu. Ir nogalināts ASV prezidents ar šāvieniem galvā. Un netiek detalizēti izmeklētas smadzenes. Vai tas ir kompetences trūkums? Var būt. Vai tās bija panikas sekas? Varam jautāt: "Varbūt tas bija kaut kas perverss?"

Mēs labi zinām, ka pēc autopsijas smadzenes mediķi ielika nerūsējoša metāla traukā un tad smadzenes piedzīvoja neparastu ceļojumu. Neilgi pēc autopsijas slimnīcas galvenais ārsts saņēma slepenu pieprasījumu no Baltā nama ārsta dr. Berkli, lai smadzenes tiktu nogādātas uz Balto namu. Gadu vēlāk tika pārvietotas atkal, šoreiz uz nacionālo arhīvu bijušās JFK sekretāres Evelīnas aizbildniecībā.

Smadzeņu autopsija būtu sniegusi atbildes tam kā tika nogalināts prezidents, bet tas nekad tā arī netika izdarīts. Ar laiku konspiratīvās teorijas sasniedza savu augstāko punktu. 1972. g. viens mediķis nolēma pārbaudīt lietišķos pierādījumus, kas varētu visu atrisināt. Dr. Cyril Wecht kriminālpatoloģijas akadēmijas doktors neticēja oficiālajai versijai attiecībā uz to kas bija noticis. Viņš bija pārliecināts, ka šāva no divām vietām. To varētu apstiprināt, ja tiktu izmeklētas smadzenes. Dr. Cyril Wecht pieprasīja iespēju iepazīties ar autopsijas atskaiti, kas tika uzglabāta nacionālajā arhīvā un ar grūtībām to ieguva. Beidzot kriminālpatoloģijas mediķis uzņēmās izmeklēt smadzenes un mēs būtu uzzinājuši, kas tad īsti ir noticis tajā dienā, bet atklājās, ka arhīvā ir viss izņemot audus un smadzenes, jo tie bija pazuduši.

Nacionālā arhīva darbiniekiem nebija ne mazākās nojausmas par to kur varētu atrasties smadzenes. Kā varēja nozagt JFK smadzenes, tas nav tā kā nozagt šokolādi veikalā. Runa ir par prezidenta mirstīgo atlieku zādzību no nacionālā arhīva. Jautājums ir: "Kā var pazust, kaut kas valstij tik svarīgs?"

Var tikai "apbrīnot" apsardzes darbību, kas ir sagrābis šāvēja roku un nemaz necenšas to novirzīt, bet to pietur slepkavam vēlamā virzienā, lai slepkava var pabeigt savu darbu.

Pat bērniem tiek mācīts, ka uz cilvēku nedrīkst mērķēt, ja nav nodoma to nošaut, bet ne FIB ne CIP aģenti to "nezina".

CIP aģenti savu melno darbiņu izpildīja, bet "miers" nebija viņu sabiedrotais, jo vēlāk nācās novākt arī citu katoli no Kenediju dzimtas. 1968. gadā tiek nošauts Roberts Kenedijs (RFK). Video fragmentā pa labi var redzēt, kā senators Roberts kritizē ASV valdības darbību Vjetnamā. Katolis traucē realizēt lielā biznesa intereses - karu Vjetnamā.

War is big business - karš ir liels (ienesīgs) bizness. Un katoļi tam ir par traucēkli.

 

iet uz

sākums, Zeitgeist, saites, new

 

© 2008 Pax vobis