Kristīgs viedoklis par evolūciju.

 

ātrie procesi dabā

 
 

Evolucionāri noskaņotie zinātnieki pastāvīgi mēģina iebarot savu ticību un tāpēc saka, ka visi procesi dabā notiekot ļoti lēni, tai skaitā līdzīgi tiek skaidrota ledāju veidošanās. Biezākais ledus slānis sasniedz 3,5 km biezumu, kas esot veidojies 135 tūkstošu gadu laikā. Šis gadu skaits iegūts analizējot ledus slāņus, kur parādās gan gaišais, gan tumšais ledus. Pēc evolucionistu uzskatiem ziemā ledus nekūst un tāpēc veido baltu slāni, bet vasarā kūstot un sasalstot veido tumšo slāni, bet reālitāte izrādās pavisam cita, jo kāds miljonārs nolemj no Grenlandes atvest lidmašīnu, kas tur bija pamesta otrā pasaules kara laikā. Liekas, kas par problēmu atbrauc noraus sniegu un ved uz mājām, bet izrādījās, ka lidmašīna atrodas gandrīz 80 metru dziļumā zem ledus. Ledus pa 48 gadu laiku sasniedza 75 metru biezumu, attiecīgi var aprēķināt, ka 3 km biezs ledus ir izveidojies ne vis 135 tūkstošu gadu laikā, bet gan 1825 gadu laikā. Dienas laikā var izveidoties vairāki desmiti šādi gaišā un tumšā ledus slāņi un nozīmē silts, auksts un ne vis ziema, vasara.

lidmašīna 75 metru dziļumā zem ledus

polārais ledus ir izveidojies nepilnu 2000 gadu laikā

skatīties video krieviski

 
 

1942. gada 15. jūnijā agri no rīta no slepenas ASV avio bāzes gaisā paceļas astoņas lidmašīnas, seši iznīcinātāji P-38 un divi bumbvedēji B-17, lai dotos cīņā pret nacistisko Vāciju. Lidmašīnas devās pāri polārajiem ledājiem, kad nokļuva sniega vētrā viņiem tika paziņots, ka sniega vētras dēļ viņus nevar uzņemt Islandē, lai viņi varētu uzpildīt degvielu, tāpēc tika pieņemts lēmums atgriezties bāzē. Atgriežoties bāzē viņi konstatēja, ka arī tur viņus vairs nevar uzņemt, tāpēc viņi nolemj veikt avārijas nosēšanos Grenlandē. Pēc desmit dienām cilvēki tiek evakuēti, bet lidmašīnas tiek pamestas.

Ledus Meičas - Glacier Girls

skatīties video angliski

 

1980. gados Patriks Epps (Patrick Epps) piedāvāja savam draugam Ričardam Teiloram (Richard Taylor) aizbraukt uz Grenlandi un savākt tur esošās lidmašīnas. Tikai 1988. gadā islandiešu inženieris-ģeofiziķis ar radara palīdzību zem ledus atklāja astoņus lielus objektus, kas izrādījās 1942. gadā astoņas pamestas lidmašīnas iesauktas par Ledus Meičām (Glacier Girls). Vairāk par to var izlasīt šeit.

lidmašīnas zem Grenlandes ledus

skatīties video angliski

 

Lai izveidotos stalaktīti un stalagmīti nav vajadzīgi miljoni gadu, jo tie veidojas daudz ātrāk. Evolūcijas teorijas piekritēji saka, ka lai izveidotos vienu cm garš stalaktīts nepieciešams 500 gadu. Var minēt vairākus piemērus, kas apgāž evolucionistu apgalvojumus. Lidojošā pele, kas ir pārklāta ar akmens kārtu norāda uz to, ka akmens kārta izveidojās ātrāk nekā satrūdēja beigtais dzīvnieks. Telpā zem Linkolna pieminekļa, kas uzbūvēts 1922. gadā ir atronami metru gari stalaktīti. Pirms 55. gadiem slēgtā šahtā tika atrasti stalaktīti un stalagmīti, kas pārsniedza cilvēka augumu. 1903. gadā Vaiomingas (Wyoming) štatā kāds cilvēks avotā ielika cauruli, lai ūdens tecētu uz augšu un tagad šai vietā ir izveidojies pamatīgs akmens kalns.

stalaktīti un stalagmīti

skatīties video krieviski

 

Evolucionārajā literatūrā tiek rakstīts, ka sarkanie giganti lēni, t.i. simtu tūkstošu vai pat miljardu gadu laikā pārvēršas par baltajiem punduriem. Turpretī senatnes debesu novērotāji Sīriusu apraksta, kā sarkanu zvaigzni, bet tagad Sīriuss ir pārvērties par balto punduri un tas notika nepilnu 2000 gadu laikā. Evolūcijai nebija laika, jo procesi dabā notiek ne tā, kā to mums grib iestāstīt evolūcijas piekritēji un pat ja pieļautu tādu iespēju, tad fosīlijas un artefakti skaidri norāda, ka nebija nekādu pārejas formu.

Sīriuss

Sīriuss ir pārvērties par balto punduri nepilnu 2000 gadu laikā

skatīties video krieviski

sākums, izpēte, saites, new

© 2011 Evolūcija