Kristīgs viedoklis par evolūciju.

 

argumentum ad hominem, jeb ko saka pats Darvins un viņa piekritēji

 
 

Pats Darvins atzīst savai teorijai trūkumus, tāpēc uzraksta pielikumu - evolūcijas problēmas - Difficulties on theory. Firstly, why, if species have descended from other species by insensibly fine gradations, do we not everywhere see innumerable transitional forms? Darvins cerēja, ka attīstoties zinātnei, viņa teorija tiks apstiprināta, bet izrādījās pavisam citādāk. Darvina teorijā visu laiku figurē vārdiņš if - ja. Ja ... Darvina teorija mūsdienās ir pārvērsta par dogmatisku apgalvojumu kopumu, kam nav nekāda sakara ar zinātni un balstās uz izdomātiem neesošu dzīvnieku un puscilvēku zīmējumiem, kurus regulāri un sistemātiski iebaro cilvēkiem ar izglītības iestāžu, dažādu pseidozinātnisku izdevumu un raidījumu palīdzību.

Darvins - Difficulties on theory

Darvins - evolūcijas teorijas grūtības

skatīties video krieviski

 
 

Dabā neeksistē mehānisms, kas vadītu evolūciju, jo Darvina pieņemtā dabiskā atlase neveido jaunus organismus. Dabiskā atlase veicina stiprāko un labāk piemēroto izdzīvošanu. Par piemēru paņemsim kodi Biston betularia. Kad gaisa piesārņojums bija mazs dominēja gaišās krāsas kodes, bet pieaugot gaisa piesārņojumam gaišās kodes kļuva vieglāk pamanāmas uz koka mizas, kas bija kļuvusi tumšāka pateicoties gaisa piesārņojumam. Dabiskā atlase neizveidoja no kodes kādu citu atšķirīgu organismu. Dabiskā atlase briežus nav padarījusi un nekad nepadarīs par zirgiem, jā protams plēsēju uzbrukumā izdzīvos stiprākie un veiklākie, bet tie tik un tā būs brieži nevis zirgi.

nav mehānisma, kas vadītu evolūciju

skatīties video krieviski

 

Kembrija perioda organismi ir parādījušies itkā neeksistētu Darvina teorija un pietam nemaz nav mainījušies. Tā saka labi pazīstams evolūcijas teorijas piekritējs Ričards Dovkinss (Richard Dawkins). Un pats Darvins savā grāmatā rakstīja:"Ja daudzi dzīvie organismi piederoši vienai klasei ir parādījušies uzreiz, tad manai teorijai ir beigas, jo tā paredz visa attīstību no viena priekšteča pateicoties dabiskajai atlasei." Darvins to nenojauta, bet šīs beigas parādījās jau kembrija periodā.

Kembrija perioda organismi

skatīties video krieviski

 

Darvins bija Lamarka ideju piekritējs, kas uzskatīja, ka dzīvnieku iegūtās īpašības tiek nodotas nākošām paaudzēm. Tā piemēram viņš domāja, ka žirafes ir izveidojušās no antilopēm, kas ēdušas lapas no kokiem un tāpēc stiepušas kaklu uz augšu, kā rezultātā pēc vairākām paaudzēm antilopēm ir izstiepies kakls. Pēc Lamarka domām, ja cilvēkiem no paaudzes paaudzē atcirstu roku, tad pēc kāda laika sāktu dzimt bērni bez rokas. Balstoties uz šo pieņēmumu Darvins izvirzīja vēl stulbāku ideju, ka vaļi ir radušies no lāčiem, kas sev pārtiku meklējuši ūdenī. In North America the black bear was seen by Hearne swimming for hours with widely open mouth, thus catching, like a whale, insects in the water. Even in so extreme a case as this, if the supply of insects were constant, and if better adapted competitors did not already exist in the country, I can see no difficulty in a race of bears being rendered, by natural selection, more and more aquatic in their structure and habits, with larger and larger mouths, till a creature was produced as monstrous as a whale.

Darvins un Lamarks

skatīties video krieviski

vaļa rašanās no lāča

     
 

Tā laika zinātniekiem nemaz nelikās jocīga evolūcijas teorija, kas balstījās tikai uz iedomām, jo viņiem toreiz nebija zināšanu par ģenētiku, mikrobioloģiju vai biokīmiju. Lamarks un Darvins bija pārliecināti, ka ģenētikās īpašības tiek nodotas ar asins palīdzību. Taču pašu Darvinu urdīja nemiers par evolūcijas teoriju. Sadaļā, kas tiek saukta evolūcijas problēmas viņš raksta, ja netiks pierādīta kompleksa orgāna rašanās pateicoties nelielām pakāpeniskām izmaiņām, tad mana teorija cietīs sakāvi. Darvina nelāga sajūta sāka piepildīties neilgi pēc viņa nāves, par iemeslu tam bija Gregora Mendeļa atklājums, kas noraidīja Lamarka un Darvina priekšstatus par pārmantojamām īpašībām. Izrādījās, ka pārmatoti tiek gēni nevis dzīves laikā iegūtās īpašības. Kā piemēru var minēt Taizemes dažu cilšu sievietes, kas paaudzēs meitenēm stiepj kaklu, jo to uzskata par skaistuma pazīmi, bet neviena meitene vēl nav dzimusi ar izstieptu kaklu, jo gēnos nav informācijas par kakla stiepšanu.

Gregora Mendeļa atklājums apgāž Lamarka un Darvina priekšstatus

skatīties video krieviski

kakla stiepšana

kakla stiepšana

skatīties video

 
 

Neodarvinisti ir spiesti atzīt, ka viņu pūliņi divdesmitā gadsimta laikā panākt izmaiņas organismos balstoties uz dabisko atlasi ir cietusi neveiksmi. Evolūcionists paleontologs Koli Petersen saka:"Neviens nevarēja izveidot jaunu dzīvības formu, neviens pat nespēja tam pietuvoties un tieši šis fakts tiek visvairāk apsriests sakarā ar neodarvinismu."

neodarvinisms strupceļā

skatīties video krieviski

 

Zinātnieki atklāja, ka sistēmas un orgāni nevar funkcionēt bez kādas daļas no tā. Tādu sistēmu un orgānu kopumu, kas ir savstarpēji saistīti sauc par nereducējamu kopumu, tas savukārt norāda uz to, ka orgāni ir parādījušies uzreiz un gatavā veidā. Šis fakts galīgi piebeidza evolūcijas teoriju, kas paredz pakāpenisku orgānu attīstību. Kad evolūcionisti saprata, ka Darvina sludinātā dabiskā atlase nevar būt evolūcijas virzītājspēks, viņi kardināli izmainīja savu teoriju un pievienoja tādu jēdzienu, kā mutācija, tā radās mutāciju teorija. Atbilstoši šai teorijai ārējas iedarbības iespaidā (radiācija vai ķīmisks process) pie labvēlīgiem apstākļiem veido derīgas mutācijas DNS kā rezultātā rodas jaunas sugas. Turpetī prakse parādīja, ka nav derīgu mutāciju, jo radiācija izkropļo DNS ierakstīto informāciju un rezultātā labākajā gadījumā rodas tikai kropls organisms, sliktākajā gadījumā organismam šī mutācija ir letāla. Līdz šim nav pieredzēta neviena labvēlīga mutācija nedz dabā, nedz laboratorijā. Mutācija sagrauj perfekto DNS šifru un tādā veidā izjauc normālu organisma attīstību. Profesors Dovkinss (Richard Dawkins) jautāts par labvēlīgām mutācijām iegrima dziļās pārdomās.

zinātne nav piefiksējusi nevienu derīgu mutāciju

skatīties video krieviski

 

1955. gadā Džeims Vatsons un Frencis Krīgs atklāja DNS struktūru. Mūsdienu bioķīmija pierādīja, ka netikai pati šūna ir ļoti sarežģīta, bet arī tās komponenti, piemēram DNS ir ļoti sarežģīta. Frencis Krīgs Nobela prēmijas laureāts neskatoties uz to, ka bija evolūcijas teorijas piekritējs bija spiests atzīt, ka tāda struktūra, kā DNS nevar rasties nejaušu kombināciju rezultātā. DNS molekulā ir noglabāta visa informācija par dzīvo organismu, informācija par iekšējiem orgāniem, acu krāsa, kā arī visu šūnu forma un funkcijas, nervu šūnas, redzes receptori, saistaudi, asins ķermenīši u.t.t. DNS šifrs sastāv no četrām dažādām molekulām, līdzīgi kā alfabēts no četriem burtiem. Ja kāds mēģinātu visu šo informāciju pierakstīt uz papīra tad šī informācija aizņemtu miljons lappuses, kas savukārt četrdesmit reizes pārsniegu Britanica enciklopēdiju, turklāt šī visa informācija ir noslēpta šūnas kodolā, kas nepārsniedz pat simto daļu no milimetra. Zinātnieki ir aplēsuši, ka tējkarote piepildīta ar DNS molekulām pēc informācijas apjoma sevī ietvertu visas pasaules grāmatas. Mūsdienu digitālajā pasaulē tagad to ir vieglāk saprast, ka informācija pati no sevis nerodas. Ņemsim par piemēru OS ģigantu Maikrosoftu, Windows operētājsistēmu izstrādā tūkstošiem augsti kvalificētu programmētāju un tāpēc apgalvot, ka DNS informācija ir nejauši sakārtojusies ir totāla nejēdzība.

Frencis Krīgs dns atklājējs noliedz nejaušu dns rašanos

skatīties video krieviski

 

Evolūcionisti izmanto mākslu, lai cilvēka zemapziņā iebarotu neeksistējošus fantastiskus tēlus, attēlojot dažādus pērtiķveidīgos ar cilvēcīgām iezīmēm. Evolūcionistu žurnālos tiek publicētas falsifikācijas sauktas par rekonstrukcijām. Nedz apmatojums nedz mīkstie audi nepamet uz kauliem redzamas iezīmes, tāpēc šīm rekonstrukcijām nav gandrīz nekāda zinātniska pamatojuma. Tā piemēram zidžantropam tika izveidotas trīs pavisam atšķirīgas maskas. Harvardas universitātes profesors Ernsts saka: "Mēs vienlīdz labi varam no kāda galvaskausa rekonstruēt gan pērtiķi, gan kādu zināmu filozofu, šīm rekonstrukcijām nav gandrīz nekādas zinātniskas vērtības un tas tiek izmantots tikai masu muļķošanai."

vienīgais evolucionistu sabiedrotais ir falsifikācija un propaganda

skatīties video krieviski

sākums, izpēte, saites, new

© 2010 Evolūcija