Pax vobis

 

Pievienot izvēlētajām mājas lapām

 
 

Šī mājas lapa ir izveidota, kā palīglīdzeklis katehētiem un visiem, kam ir sakars ar bērnu un jauniešu garīgo izglītošanu.

 
 

 

 
 

Šai mājas lapā atradīsiet zīmējumus, kurus var izprintēt un izkrāsot, lai ieekonomētu papīru uz A4 formāta lapas tiks izdrukāts dubultattēls, ko pārgriežot uz pusēm iegūsiet divus identiskus attēlus. Zīmējumi ir saglabāti printerim draudzīgā formātā (pdf), lai tos aplūkotu un izprintētu jums jābūt instalētai attiecīgai programmai (Acrobat Reader), šī programma bieži vien tiek pievienota printera, vai arī skenera instalācijas diskā, ja tādas nav, tad palūdziet kādu, kas pārzina programmas to uzstādīt, iespējams, ka tā jau ir uzstādīta.

 
     
 

Ja jūsu datorā ir programma ar šādu ikonu , jūsu dators ir gatavs darbam, ja nav tad jūs to varat lejupielādēt šeit.

 
     
 

Šai mājas lapā ir pārpublicēts Latvijas pirmās brīvvalsts laikā izdotais žurnāls "Katoļu dzeive", ceru, ka tas patiksies visiem, kas interesējas par vēsturi, latgaļu rakstniecību un protams visiem, kam interesē garīgā literatūra. Pārvērst "Katoļu dzeivi" worda vai arī html dokumentā ir ļoti apjomīgs darbs, tāpēc pagaidām "Katoļu dzeive" tiek piedāvāta jpg formātā, tas ir kā attēla fails.

 
     
 

Šai mājas lapā atradīsiet dažādus foto un zīmējumus, ko varēsiet uzstādīt, kā sava datora ekrāna fonu, jūs varēsiet lejupielādēt arī ekrānsaudzētāju, tāpat jums izklaides brīžiem tiek piedāvāts klausīties mūziku midi formātā.

 
     
 

Novēlu jums visiem radoši strādāt bērnu un jauniešu garīgajā izglītošanā un protams ja jums ir kādas idejas un apsvērumi sūtiet savus ieteikumus uz manu e - pastu. Lai Dievs jums palīdz.

 
 
 

 

sākums, izprintē un izkrāso, darbiņi, simboli, grafika, katoļu dzeive, fona attēli, atpūtai, saites, new

© 2006 Pax vobis