3D, jeb DONALDA 'DEMOKRĀTISKĀ' DIKTATŪRA

Jautājums uz miljonu, vai tas, kas tagad Donaldam Tuskam kļūstot par premjeru ir kliedzošs konstitūcijas pārkāpums vai arī ikdienišķa reforma? Tā jautā LTV kanāla diktori.

Šis jautājums man atgādina anekdoti par diviem tirgoņiem.

Viens tirgotājs vēršas pie otra ar jautājumu: Cik būs 2+2, bet otrs atbild ar pretjautājumu: Ko mēs darām, pērkam vai pārdodam?

Jaunā 'eiropeiskā' valdība atlaiž visus sabiedriskos mēdijus.

Donalds Tusks ar saviem līdzskrējējiem uzkabina birku (nacionālie populisti) PIS (tiesiskums un taisnība) partijai un uzskata, ka tas var kļūt par pietiekošu iemeslu rīkoties pretēji demokrātijas principiem.

Donalda Tuska valdība atlaiž visus mēdijus

Mēdiji ir ļoti sensitīva lieta un katra ķeršanās tiem klāt, it īpaši no politiķu puses ir satraucoša. Cik droši varam būt, ka šajā reizē tiek domāts par mēdiju demokrātijas uzlabošanu?

Atbilde uz šo jautājumu ir vienkārša – ja to darītu PIS tad būtu gadsimta noziegums, bet ja to dara Donalda Tuska koalīcija tad tas ir tikai un vienīgi demokrātiski.

Iepriekšējais video fragments nobeidzas sekojoši:

Par laimi ir tiesas process, kas noteiks, kā to visu risināt un tas jau vien apliecina, ka visa situācija tiks depolitizēta, tas nebūs partijas, bet gan tiesas lēmums.

Šis teikums atklāj visu Donalda Tuska attieksmi pret likumu un taisnību, jo viņš negaida vis tiesas spriedumu, bet uzurpē tiesas varu un ar savu rīkojumu pārņem visus mēdijus, kā to darīja diktators Ļeņins.

Audio celiņa atšifrējums.

Ieņemt un neskatoties uz jebkādiem zaudējumiem paturēt savā varā – telefonu, telegrāfu, dzelzceļu un tiltus pirmkārt. Lai to panāktu nepieciešamas zināšanas un trīskārša drosme.

Patiešām nepieciešama drosme, lai pārkāptu taisnību un likumus, bet par to jau nav jāuztraucas, jo korumpētie ES ierēdņi rūpīgi skatās uz pirkstiem, bet ne savējiem, tāpēc pietiek ar birku karināšanu pretiniekam. Lai PIS politiķi tagad pamēģina pierādīt, ka viņi nav kamieļi.

Audio celiņa atšifrējums.

Vai jums ir izziņa?

Kāda?

Ka tu neesi kamielis.

Direktora kungs, kur lai es ņemu tādu izziņu, vai jūs smejaties?

Nē, nē, nē man pavisam nenāk smiekli kamieļa kungs … ūūū Dudas kungs.

Darījums paliek darījums.

Direktora kungs, saprotiet taču …

Nē, nē jābūt taču kārtībai, nevaru. Kungs, man vienkārši nav tiesību. Bet iedot padomu, kā kamielis kamielim … ē ē ē, kā cilvēks kamielim varu. Varat vērsties pie Puzika kunga, viņš vada šo kantori. Viņš varbūt jums kaut, ko arī ieteiks.

Es jūs lūdzu …

Nē, nē, nē … Galu galā jābūt taču kārtībai. Ejiet … Lūdzu kungs. Ejiet kamieļa kungs, ejiet.

Tiesa vēl tikai paredzēta 2024. gada 16. janvārī, bet tas 'eiropeiski - demokrātiskiem' spēkiem taču nav šķērslis.

tiesa nav šķērslis 'demokrātiskiem' spēkiem

 

 
 

new

 

 

© 2023 Pax vobis