par Līksnas draudzes baznīcas torni

 
 

 

 
 

Maija pirmajā nedēļā biju iegriezies Līksnas pagastā, jo bija runa, ka Līksnas draudzes baznīcai ir iedalīti 8000 Ls. Ziņa kā tāda priecē, bet tālāka notikumu virzība ne, jo vēl tad tika solīts, ka Līksnas pagasta mājas lapā sadaļā par iepirkumiem tiks izvietota informācija, ka tiek meklēti darba izpildītāji, kas maksimāli efektīvi apgūtu 8000 Ls. Varat ielūkoties šeit, varbūt jau ir ievietota informācija. Man neviļus rodas priekšstats, ka šī lieta tiek bremzēta.

 
     
 

Esmu meklējis darba izpildītājus viens no tiem ir firma "Riveta" , viņu tāme ir drausmīgi uzpūsta, tiek izmantots celtnis "Kato", bet par 8000 Ls viņi grasās kaut ko piņķerēt ar trosēm, kas ir galīgs absurds, ja nu vienīgi viņi pierunātu enģeļus turēt tās troses, jo pretējā gadījumā troses jāvelk uz leju un tas radītu papildu slodzi, jau tā nestabilajam krustam. Šī tāme rakstīta 2007. g. bet tagad jau 2008. g. un viņu izcenojums ir pieaudzis līdz 24000 Ls.

 
     
 

Jūsu uzmanībai piedāvāju tāmi, ko sastādīja firma "Ranims BŪVE" un šiem skaitļiem es uzticos, jo strādnieks, kas apsekoja torni, ir krāsojis Nīcgales baznīcas jumtu un torni par līdzekļiem ko draudze varēja atļauties. Toreiz vēl nevarēja pretendēt uz budžeta naudiņu, jo nebija sertificētas firmas darbinieks.

tā pati tāme, tikai augstākā izšķirtspējā

Iztrūkstošo naudu, tas kas pāri šiem 8000 Ls draudze var nofinansēt no saviem līdzekļiem.

2008.05.12

pr. Felikss Šneveļs

 
 
  © 2008 Pax vobis