Kristīgs viedoklis par evolūciju.

 

galvenais evolūcijas virzītājs ir mākslinieku fantāzijas lidojums

 
 

Jūsu uzmanībai tiek piedāvāts evolūcionistu video, kurā tiek attēlots, kā no sauszemes zīdītājiem ir izveidojušies ūdenī mītošie zīdītāji. Evolūcijas teorijas pasniegšanā nekad nebija nozīmes faktiem, jo tādu viņu rīcībā nekad nav bijis. Uzsvars vienmēr ir likts uz izdomātu tēlu propogandu, un tas nekas, ka ar laiku šie tēli "noveco", jo pastāvīgi tiek izgudroti jauni personāži, kas bīda evolūcijas teoriju uz priekšu.

sauszemes zīdītāja pārtapšana par ūdens iemītnieku

skatīties video

 
 

1922. gadā Nebraskas štatā tika atrasts viens vienīgs zobs. Māksliniekiem tika uzdots izveidot šī zoba īpašnieku un to pasludināja par iztrūkstošo posmu starp pērtiķi un cilvēku. Latgaliešiem ir teiciens:"Pi vacōs pūgas pīšyut jaunu mieteli." - Pie vecās pogas piešūt jaunu mēteli. Izdomāta cilvēkpērtiķa zīmējums tika izmantots tiesas procesā 1925. gadā skandalozajā pērtiķa lietā. Vēlāk tiek atklāts, ka zobs pieder izmirušai cūku sugai.

evolucionistiem pietiek ar vienu zobu, lai izveidotu veselu starpposmu

skatīties video krieviski

 

Zilonis no biežas plunčāšanās ūdenī sāk pārvērsties par delfīnu. Šo fotomontāžu varētu veiksmīgi izmantot pie aborigēniem evlūcijas teorijas propagandai, kas nepazīst, kas ir fotomontāža, bet varbūt ne tikai pie viņiem.

ziloņa pārvēršanās par delfīnu

 

Tikpat labi evolūcija varēja attīstīties sekojoši:

versija Nr. 1, kā radās strausi

tā radās strausi

skatīties video

 

versija Nr. 2, kā radās kamielis

tā radās kamielis

skatīties video

 

versija Nr. 3, kā radās krupis

tā radās krupis

skatīties video

     
 

versija Nr. 4, kā radās žirafe

tā radās žirafe

skatīties video

 
 

versija Nr. 5, kā radās zebra

tā radās zebra

skatīties video

 

versija Nr. 6, kā radās ķengurs

tā radās ķengurs

skatīties video

 

versija Nr. 7, kā radās taksis

tā radās taksis

skatīties video

 

versija Nr. 8, kā radās ezis

tā radās ezis

skatīties video

 

Jūsu uzmanībai tiek piedāvāti attēli ar varbūtēju evolūcijas attīstību.

Krokopīle - tiešs pierādījums rāpuļu pārtapšanai par putniem. Kā rakstīja Darvins sestajā nodaļā, ka nākošajos laikos vajadzētu atrasties iztrūkstošajiem posmiem, kas apstiprinātu viņa teoriju.

krokopīle

 

Ļoti rets eksemplārs, haizivs, kas bieži lēkusi no ūdens cerībā notvert tuvu ūdenim lidojošus putnus sākusi evolucionēt par kaiju.

haizivs pārtapšana par kaiju

 

Papagailis, kas ļoti bieži imitējis varžu kurkstēšanu nu sācis evolucionēt par vardi.

papagailis pārvēršas par vardi

 

Runcis, kas seklos ūdeņos makšķerējis zivteles nolēmis evolucionēt par zivi, tā teikt tuvāk pie savas barības.

runča pārvēršanās par zivi

 

Nu re, mums jau pazīstamais runcis ir evolucionējis tiktāl, ka grasās konkurēt ar haizivīm.

kaķis pārtapis par haizivi

 

Jūras krastā dzīvojošie pērtiķi nolēmuši evolucionēt par roņiem, kā ne kā ūdenī ir tomēr lielāka dzīvības formu dažādība un līdz ar to lielāka iespēja tikt pie ēdamā.

pērtiķronis

 

Putniņi redzot nepārtrauktu kaķu uzbrukumus nolēmuši evolucionēt par kaķiem, tā teik gan jau savas sugas brāļiem neuzbruks ar mērķi apēst.

spārnotais kaķis

 

Savukārt daži kaķi nolēmuši evolucionēt par suņiem, lai tak vienreiz viņus liek mierā naidīgi noskaņotie suņi.

kaķa pārtapšana par suni

 

Pamesto suņu ir savairojies tik daudz, ka tie sākuši apdraudēt roņus, tāpēc roņi nolēmuši rīkoties, steidzmības kārtā vajag evolucionēt par suņveidīgiem, lai varētu dot pretsparu aprkārt klīstošajiem bezkauņām.

roņa evolūcija par suni

 

Jā, šī eksemplāra vēlme evolucionēt gan ir apskaužama. Vēverīte nolēmusi evolūcijas ceļā tik pie ragiem, lai varētu aizsargāties no plēsējiem, kā arī savu arsenālu papildinājusi ar spārniem, lai iegūtu lielāku iespēju manevrēt.

vāveres neparastā evolūcija

 

Darvins lūdz savu draugu Ernstu Hekeli (Ernst Haeckel) izdarīt kādu atklājumu, kas apstiprinātu evolūcijas teorijas patiesumu. Hekelis būdams godkārīgs cilvēks ķeras pie darba un safabricē cilvēka attīstību embrionālajā stadijā, dažus orgānus Hekelis pieliek dažus atņem, dažiem piešķir tiem nekad neesošu nozīmi. Hekelis savu jaunizcepto teoriju nosauca par rekapitulāciju, t.i. katrs dzīvais organisms mātes miesās iziet cauri miniatūrā visus evolūcijas stadijas, ko sauc par filogenēzi. Tā tiek apgalvots, ka cilvēka dīglis sākumā pārdzīvo zivs stadiju, tad abinieka stadiju un tikai pēctam pārvēršas par cilvēka embrionu. 1997. gada 5. septemba žurnālā zinātne (Science) norādīts, ka Hekeļa zīmējumi ir visskandalozākie no visiem falsifikācijas mēģinājumiem. 1999. gada 16. oktobra žurnālā New Scientist Hekeļa falsifikācija atkal pievērš sev uzmanību. Izvikums no raksta:"Tā piemēram, cilvēka embrionam nekad nav bijis žaunu, kā to mēs redzam esam pie zivīm un nekad cilvēka embrions nav gājis cauri abinieku un pērtiķu attīstības stadijai. Orgāns, ko Hekelis skaidroja, kā olas dzeltenumu izrādās ir asinis veidojošs orgāns. Orgāns, ko Hekelis attēloja, kā astes atavismu nav nekas cits, kā cilvēka mugurkauls, bet par cik mugurkauls attīstās agrāk par kājām, tad tas sākotnējā stadijā izskatās, kā aste."

Ernsta Hekeļa falsifikācija

skatīties video krieviski

Ernsta Hekeļa falsifikācija

sākums, izpēte, saites, new

© 2010 Evolūcija