Kristīgs viedoklis par evolūciju.

 

pieaugums

 
 

Evolucionisti ir uztraukti, ka cilvēku pasaulē ir ap 7 miljardi, uz brīdi, kad tika veidota šī dokumentālā filma.

7 miljardi cilvēku

skatīties video krieviski

 
 

1999. gadā tika paziņots, ka iedzīvotāju skaits ir sasniedzies 6 miljardi cilvēku, bet tagad cilvēku skaits ir sasniedzis 7,2 miljardi. Ja visi iedzīvotāji atceļotu uz Latviju, tad katram būtu pa 8,83 m2 neieskaitot ar ūdeni aizņemtās platības, bet ja uzbūvētu pašus modernākos debesskrāpjus, tad dzīvotu, kā lielpilsētā. 7,2 miljardi nemaz nav daudzi. Apmēram 4400 gadu atpakaļ bija lielie plūdi, kuru laikā izdzīvoja astoņi cilvēki, t.i. Noass un viņa sieva, kā arī Noasa trīs dēli ar sievām. Matemātiskie aprēķini rāda, ka 4400 gadu laikā cilvēku skaits no 8 cilvēkiem varēja pieaugt līdz 7,2 miljardiem.

4400 gados no 8 cilvēkiem pieauga līdz 7,2 miljardiem

skatīties video krieviski

 

Jēzus laikā, t.i. apmēram 2000. gadu atpakaļ uz Zemes dzīvoja apmēram 250 miljoni cilvēku, bet 1800. gadā cilvēku skaits sasniedza 1 miljardu. Turpretī evolucionistiem gan ir problēma. Ja ticēt evolucionistiem, ka cilvēki jau dzīvo 3 miljoni gadu (pēdējā laikā runā par 2 miljoniem), tad sanāk, ka to skaits būtu 75 tūkstoši uz vienu kvadrātcentimetru. Tad gan uz Zemes tik tiešām nebūtu vietas, bet tas tā nav, tātad evolucionisti melo.

ja evolūcijas teorija būtu patiesa, tad tagad būtu 75000 uz vienu kvadrātcentimetru

skatīties video krieviski

 

Evolucionistu aizbildināšanās, ka pus cilvēki jebšu pus pērtiķi neesot tik stipri vairojušies ir bezjēdzīga. Cilvēki toreiz nebūtu pazinuši kontracepciju un neveidotu drastiskus likumus dzimstības ierobežošanai. Saskaņā ar pašu evolucionistu sludināto pus cilvēks arī esot augstākā pakāpē nekā citi dzīvnieki, tātad veiksmīgāk piemērojies dzīvei, kas viņam arī dod priekšroku jaunu teritoriju apgūšanā.

cilvēka evolūcija

 

Ja evolucionistu pieņēmums par cilvēku izcelšanos Āfrikā būtu patiess, tad mēs novērotu vislielāko cilvēku pieaugumu tieši Āfrikā, bet mēs to redzam esam Ķīnā un Indijā neskatoties uz agresīvo un antihumāno politiku, ko realizē Ķīnas komunistiskā partija evolucionāro dogmu vadīta. Komunistiskajā Ķīnā ar likumu noteikts, ka ģimenē nedrīkst būt vairāk par vienu bērnu, nepaklausīgie tiek bargi sodīti. Otra bērna dzimšana Ķīnā tiek uzskatīta par valsts nodevību un pretošanos autoritātēm.

dzimstības ierobežošana Ķīnā

skatīties video krieviski

 

1879. gadā Marselīno Sanss de Sautuola ar savu deviņgadīgo meitu devās uz Altamiras alu Spānijā meklēt pus cilvēku uzturēšanās pazīmes. Viņš tāpat kā daudzi tā laika zinātnieki bija evolūcijas dogmatisma varā un tāpēc uzskatīja, ka alu cilvēki nebija spējīgi uz radošu darbu un bija ļoti pārsteigts, kad viņa meita atklāja mākslinieciski veidotus sienu gleznojumus. Daļa sienu gleznojumu saskaņā ar urāna-torija datēšanas metodi novērtēti kā 35-25 tūkstoši gadu veci daļa, kā jaunāki. Spāņu wikipēdija norāda pat 35,6 tūkstoši gadu.

Altamiras ala

skatīties video krieviski

 

Kad Sautuola paziņoja par savu atklājumu, evolucionāri noskaņotie "zinātnieki" un "eksperti" Sautuolu apsūdzēja attēlu viltošanā un melošanā.

Sautuola tiek apsūdzēts viltošanā

skatīties video krieviski

 

Pēc Sautuolas nāves tika atklāti daudzi alu gleznojumi, kas apstiprināja faktu, ka Sautuola nav melojis. Evolucionisti pārdzīvoja dziļu šoku, jo izrādījās, ka cilvēks ir vienmēr bijis cilvēks, bez visādām iedomātām pārejām. Pablo Pikaso ieraugot šos sienu gleznojumus izteicās: "Mēs neesam iemācījušies neko jaunu." Šis Pikaso izteikums norāda uz to, ka nav bijis nekādas evolūcijas. Cilvēku skaits un prasmes norāda uz Bībeles patiesumu.

zinātniskās aprindas, kā arī evolucionisti atzīst Altamiras gleznojumu autentiskumu

skatīties video krieviski

sākums, izpēte, saites, new

© 2013 Evolūcija